Перейти до змісту
Мав народитися через 400 років: у ЦВК розповіли про курйозні помилки кандидатів місцевих виборів 2020

На сайті ЦВК, зокрема, міститься інформація про "безсмертних" кандидатів.

Напередодні місцевих виборів, які відбудуться в Україні 25 жовтня, на сайті Центральної виборчої комісії з'явилися кандидати "з майбутнього".

Про це розповіла членкиня ЦВК Вікторія Глущенко, пише "Україна 24".

За її словами, кандидати допускаються помилок під час заповнення документів. 

"Мене найбільше здивував, наприклад, кандидат, який мав народитися через 400 років, - сказала вона. - На сайті ЦВК міститься інформація також про "безсмертних" кандидатів і про кандидатів, які прийдуть до нас з майбутнього".

Як повідомлялося, місцеві вибори в Україні відбудуться за новим виборчим законодавством, оскільки від 1 січня 2020 року набув чинності Виборчий кодекс, а Закон "Про місцеві вибори" практично втратив чинність. 

Як проголосувати, який вигляд матиме бюлетень і де ставити "галочку"— ТСН.ua зібрав найголовніше, що потрібно знати виборцям. Матеріал можна прочитати за посиланням.

Тим часом президент Володимир Зеленський анонсував проведення у день виборів всеукраїнського опитування, яке включатиме п'ять запитань

Відео Зеленський озвучив останні питання до дня місцевих виборів

Офіційне підтвердження. Володимир Зеленський озвучив останні три питання свого всенародного опитування, яке мають провести в день місцевих виборів. Це ті ж самі питання, які напередодні з'явились в соцмережах і медіа. Повний список ідей: запитання про довічне ув’язнення для корупціонерів, вільну економічну зону на Донбасі, про скорочення кількості народних депутатів, легалізацію медичного канабіса. А ще - чи підтримують українці використання безпекових гарантій, визначених у Будапештському меморандумі, для відновлення територіальної цілісності України.    

Зеленський озвучив останні питання до дня місцевих виборів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин