Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мавпа-довгожитель із Миколаєва претендує на світовий рекорд

За людськими мірками вона прожила півтори сотні років.

У Миколаївському зоопарку мешкає мавпа породи саймірі на прізвисько Макс, котрій уже 30 років. Для цих тварин такий вік вважається неймовірно довгим, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

У вольєрі Макс живе разом з подругою Ялою – це єдина пара саймірі в Україні. Обидві мавпочки полюбляють пригощання, а самець іще не боїться людей, бо має набуті віком досвід і мудрість. "Тривалість життя саймірі скрізь вказується до 20 років. Йому 30. Я за 23 роки своєї роботи ніде такого не зустрічав", - зізнається завідувач відділом приматів Миколаївського зоопарку Павло Жданов.

Для свого віку Макс поводиться досить активно – має гарний апетит і дуже полюбляє дівчат, які прибирають у вольєрі. "Характер у нього спокійний, доброзичливий. Він застрибує на плечі, волосся перебирає. Коли сережки є, смикає за сережки", - розповіла прибиральниця Олександра Петренко. Відвідувачі дивуються та припускають, що тварина живе так довго через гарні умови та догляд у звіринці. Працівники ж зоопарку вже готують документи для офіційного визнання Макса світовим рекордсменом.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

ВідеоМавпа-довгожитель з Миколаївського зоопарку може побити світовий рекорд

Мавпі Максу 30 років. Для мавпи породи саймірі - це неймовірно довгий вік. За людськими мірками, йому вже півтори сотні років. Тепер Макс претендує на світовий рекорд.

Мавпа-довгожитель з Миколаївського зоопарку може побити світовий рекорд

Залиште свій коментар

Вибір редакції