Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Маємо знати і пам'ятати про всіх". Порошенко вшанував пам'ять українців-учасників Другої світової

Президент закликав пам'ятати про всіх оборонців України під час війни.

Варто зберігати і вшановувати пам'ять про всіх українців, які брали участь у Другій світовій війні і обороняли рідну землю від загарбників. 

Про це під час відкриття фотовиставки розповів президент Петро Порошенко. 

"Дуже важливо відкривати і гортати маловідомі сторінки історії, зміцнювати зв’язок поколінь наших українських воїнів… Учасників Другої світової війни у складі Червоної армії, армій держав Антигітлерівської коаліції, рухів опору в окупованих нацистами країнах… Української повстанської армії та захисників України із Збройних Сил, Національної гвардії, інших формувань", - скаазв він.

За словами президента, варто пам'ятати про всіх, хто обороняв рідну землю у "котлах", під час форсування Дніпра, нищення нацистів у лавах УПА тощо. 

"Українська молодь повинна знати про подвиги тисяч українців на всіх без виключення фронтах Другої світової: в небі Британії, пісках Північної Африки, на пляжах Нормандії, островах Тихого океану. Усі вони наші герої", - додав Порошенко.

ВідеоДень примирення та пам'яті: біля монументу Батьківщині-Матері розпочались урочисті заходи

Батьківщина-Мати вже у маковому вінку. Біля неї відкрили тематичну фотовиставку з світлинами героїв декількох поколінь. Офіційні заходи розпочнуться ввечері і о 23:01 відбудеться традиційна перша хвилина миру – час, коли офіційно війна у всій Європі була припинена.

День примирення та пам'яті: біля монументу Батьківщині-Матері розпочались урочисті заходи

Нагадаємо, у вівторок, 8 травня, у світі відзначають День пам'яті та примирення. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції