Перейти до змісту
Майор ЗСУ отримав сувору догану за критичний допис про Зеленського у Facebook. Офіцер заявив, що мав на це право

У своєму дописі він закликав президента подати у відставку.

Майор Збройних сил України Роман Ковальов отримав сувору догану за "низький рівень суворої дисципліни" після оприлюднення на своїй сторінці у Facebook критичного допису на адресу президента України Володимира Зеленського.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав ветеран війни на Сході Олександр Погребиський.

За критику Зеленського в Фейсбуці військовому оголосили доганну! Як же бубочка критики боїться.... Ви так хлопчики далеке зайдете, пружина ж має межу стискання....

Опубліковано Олександр Погребиський Середа, 29 січня 2020 р.

Наказ було підписано командувачем Сухопутних військ України. У ньому зазначено, що офіцер оприлюднив повідомлення "негативного характеру", в якому висловив незадоволення роботою президента та закликав його залишити посаду.

Через деякий час Погребиський також оприлюднив і термінове донесення від чергового групи моніторингу командування Сухопутних військ, у якому було вказано текст публікації майора Ковальова. У ній він називає Зеленського "лошарою" та "бездарним керівником", а також закликає його піти у відставку. Згодом цей пост було видалено.

А ось вам і причина за якою почалось службове розслідування. "Термінове Донесення" Тут ви можете ознайомитись з текстом публікації, за яку військовий отримав Доганну.

Опубліковано Олександр Погребиський Четвер, 30 січня 2020 р.

Спочатку ім’я майора було невідоме, однак згодом він написав у своєму Facebook, що йдеться саме про нього. Військовий заявив, що перебував у відпустці, має право на публікацію критичних дописів, а також залишає за собою право подати до суду.

"Я за те, щоб всі ми прагнули одного - законності та процедури. Дійсно, 14 січня 2020 року я, перебуваючи у відпустці, написав пост в якому висловив свою думку про дії обраного президента і закликав його піти. Жоден Закон України не забороняє мені цього робити. Варіації Миколи Вересня і іже з ним про те "як нам здається це повинно бути" або "є така практика в інших країнах" - залиште для кухонь і Facebook. Ще раз закликаю до законів та процедури. Не хочете критики президента? Не проблем - ухвалюйте Закон і вперед. Поки ж в Україні справи йдуть так, що все, чим я відрізняюся в своїх правах і свободах від цивільних - це я, як військовий, не можу входити в політичні партії", - написав Ковальов.

Я всех приветствую. Я - Ковальов Роман Анатольевич, именно я тот самый майор который критикует Зеленского и о котором...

Опубліковано Романом Ковальовим Четвер, 30 січня 2020 р.

Нагадаємо, депутатка Верховної Ради з пропрезидентської фракції "Слуга народу" Ольга Василевська-Смаглюк висловилася за обмеження свободи слова в Україні. За її словами, її потрібно "приглушити" з поваги до інституту президенства "фільтрувати" свою мову. Так вона прокоментувала кримінальну справу проти депутатки Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій після їхніх погроз на адресу Зеленського.

Відео Порошенко розкритикував Зеленського за відмову від параду до Дня Незалежності

Петро Порошенко на офіційне святкування не прийшов. У ВІП-секторі під час Ходу гідності серед експрезидентів України не було лише його і Януковича. Порошенко разом з ексглавою РНБО Турчиновим і депутатами "Європейської солідарності" в цей час молилися за Україну в Софійському соборі. Він розкритикував свого наступника за відмову від проведення військового параду в День Незалежності.    

Порошенко розкритикував Зеленського за відмову від параду до Дня Незалежності

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин