"Мають піти в історію": Дубілет анонсував скасування "зайвих" документів

"Мають піти в історію": Дубілет анонсував скасування "зайвих" документів

Фото: УНІАН

Йдеться про документи, пов’язані з робочим процесом.

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує перевести всю документацію, що стосується кадрових питань в державних органах, в електронний формат. Серед іншого, планується заборонити паперові копії й трудові книжки.

Про це він написав у своєму  Facebook.

"Трудові книжки повинні, нарешті, піти в історію. Увесь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень і т. д. - у цифру. У цифру потрібно також перевести архів. Закони, які зобов’язують зберігати паперові справи 75 років, мають залишитися в минулому столітті", - зауважив міністр.

Дубілет наголосив, що лише на канцелярію з держбюджету щорічно йде 50-100 млн грн. Тому, серед іншого, уряд має намір заборонити подачу документів на прийом на роботу чи на конкурси в паперовій формі. Крім того, уряд планує створити єдиний реєстр держслужбовців.

"Позбавляємося від зайвого. Копії дипломів (є реєстр), інформація про пов'язані компанії (є реєстр), копії паспортів (є ЕЦП), автобіографія (кому вона взагалі потрібна) і багато іншого", - пояснив Дубілет.

Міністр додав, що влада зможе впровадити ці зміни упродовж шести-дев’яти місяців. На його думку, такі дії мають підвищити ефективність роботи і, зокрема, полегшити життя бізнесу.

Начинаем постепенно истреблять бумажные процессы в госорганах. Начинаем с куска, на который приходится большая часть...

Опубликовано Дмитрий Дубилет Вторник, 17 сентября 2019 г.

Нагадаємо, раніше Дмитро Дубілет анонсував скасування обміну паперовими документами між державними органами і пояснив, як це працюватиме. За його словами, щомісяця органи держвлади направляють одне одному десятки чи сотні тисяч паперових документів і припинити це планується від 1 жовтня. Однак, поки йдеться про скасування обміну паперовими документами, а не обігу. 

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Повʼязані теми:

Наступна публікація