"Мають піти в історію": Дубілет анонсував скасування "зайвих" документів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Йдеться про документи, пов’язані з робочим процесом.

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує перевести всю документацію, що стосується кадрових питань в державних органах, в електронний формат. Серед іншого, планується заборонити паперові копії й трудові книжки.

Про це він написав у своєму  Facebook.

"Трудові книжки повинні, нарешті, піти в історію. Увесь обіг, який стосується конкурсів, найму, відпусток, відряджень, звільнень і т. д. - у цифру. У цифру потрібно також перевести архів. Закони, які зобов’язують зберігати паперові справи 75 років, мають залишитися в минулому столітті", - зауважив міністр.

Дубілет наголосив, що лише на канцелярію з держбюджету щорічно йде 50-100 млн грн. Тому, серед іншого, уряд має намір заборонити подачу документів на прийом на роботу чи на конкурси в паперовій формі. Крім того, уряд планує створити єдиний реєстр держслужбовців.

"Позбавляємося від зайвого. Копії дипломів (є реєстр), інформація про пов'язані компанії (є реєстр), копії паспортів (є ЕЦП), автобіографія (кому вона взагалі потрібна) і багато іншого", - пояснив Дубілет.

Міністр додав, що влада зможе впровадити ці зміни упродовж шести-дев’яти місяців. На його думку, такі дії мають підвищити ефективність роботи і, зокрема, полегшити життя бізнесу.

Начинаем постепенно истреблять бумажные процессы в госорганах. Начинаем с куска, на который приходится большая часть...

Опубликовано Дмитрий Дубилет Вторник, 17 сентября 2019 г.

Нагадаємо, раніше Дмитро Дубілет анонсував скасування обміну паперовими документами між державними органами і пояснив, як це працюватиме. За його словами, щомісяця органи держвлади направляють одне одному десятки чи сотні тисяч паперових документів і припинити це планується від 1 жовтня. Однак, поки йдеться про скасування обміну паперовими документами, а не обігу. 

Відео Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Перші зміни для новоспеченого уряду! Міністр Кабміну Дмитро Дубілет уже поділився із українцями планами на економію бюджетних коштів. Які сюрпризи для колег-урядовців він готує - подробиці дізнавався Сніданок. 

Міністр Кабміну Дмитро Дубілет планує скасувати закупівлю фірмових блокнотів

Залиште свій коментар

Вибір редакції