Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 12 тисяч боржників з аліментів перебувають у розшуку - Мін'юст

Мін'юст налагодив співпрацю з ДПСУ.

Майже 12 тисяч осіб, які заборгували кошти зі сплати аліментів, фактично перебувають у розшуку.

Про це повідомила заступниця міністра юстиції з питань виконавчої служби Світлана Глущенко, передає "Інтерфакс".

"Для того, щоб акумулювати питання, пов'язані з недостатньо активними провадженнями, органи Державної виконавчої служби повністю моніторять ситуацію, пов'язану з необхідністю розшуку боржника... Завдяки державним виконавцям було винесено 12 тисяч подань, які направлено до суду, тобто фактично 12 тисяч боржників на сьогодні оголошені в розшук", - сказала вона.

Директор департаменту Державної виконавчої служби Олексій Воробйов розповів, що Міністерство юстиції отримало доступ до даних Держприкордонслужби для фіксування перетину кордону боржникам з аліментів. 

"Наразі ми працюємо з прикордонною службою, це вже майже реалізовано... До кінця року це вже працюватиме. Йдеться про внесення постанов про обмеження права виїзду за кордон боржникам за аліментами безпосередньо державним виконавцем за допомогою внесення даних до реєстру прикордонної служби", - сказав він.

Також незабаром запрацює обмін інформацією з поліцією для розшуку транспортних засобів боржника і встановлення заборони на право користування автомобілем.

ВідеоВ Україні підвищили мінімальний розмір аліментів - Економічні новини

Газ для населення дорожчати не буде. Принаймні, до 1 жовтня цього року. Відповідне рішення прийняв український уряд. В Україні змінять будівельні вимоги до розміру вікон. Як повідомили у міністерстві регіонального розвитку, згідно з оновленими державними нормами, розмір вікон будуть розраховувати залежно від тривалості світлового дня у регіоні. В Україні вдвічі збільшився мінімальний розмір аліментів – з 900 до 1800 гривень. Крім того, на заборгованість за дитячі виплати нараховуються відсотки. 

В Україні підвищили мінімальний розмір аліментів - Економічні новини

Нагадаємо, боржникам аліментів нараховуватимуть пеню 20%, якщо заборгували за рік, 30 - за два роки несплати. А тим, хто не платив аліменти три роки, доведеться віддати на половину більше, або піти на громадські роботи чи навіть за ґрати. Відтепер офіційні опікуни дитини не проситимуть дозволів, коли виїжджатимуть за кордон на термін до одного місяця. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції