Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
По завершенню Маршу захисників на Майдані нарахували 50 тисяч українців

Правоохоронці порахували кількість учасників заходу.

Майже 12 тисяч осіб взяли безпосередню участь у Марші захисників України, який відбувся у Києві та був приурочений до Дня Незалежності. А всього на Майдані було 50 тисяч громадян. Про це повідомив керівник поліції Києва Андрій Крищенко під час брифінгу по завершенню заходів.

За словами Крищенка, участь в ході взяли близько 12 тисяч осіб та ще 20 тисяч були спостерігачами. Він додав, що, за попередніми підрахунками поліції, на Майдані Незалежності перебували до 50 тисяч громадян.

"Щодо акції, яка проходила зараз (Марш захисників - ред.), скажімо так, було кілька складових, приблизно 12 тисяч брали участь безпосередньо в ході та 20 тисяч громадян було на тротуарах вздовж маршруту. Взагалі на піку на Майдані, за нашими попередніми підрахунками, було до 50 тисяч людей", - зазначив начальник столичної поліції.

Нагадаємо, 24 серпня Україна святкує свій 28-й день народження. Зеленський виступив на Майдані та привітав українців зі святом Дня Незалежності.

У Києві після Ходу гідності на Хрещатику відбувався Марш захисників. У ньому брали участь військовослужбовці учасники російсько-української війни, волонтери та інші.

Відео Хід гідності до Дня незалежності 2019

До 28-ї річниці незалежності України на Хрещатику відбулися урочисті заходи - Хід гідності.

Хід гідності до Дня незалежності 2019

Залиште свій коментар

Вибір редакції