Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 30 осіб не пустили на ЗНО з англійської: перші деталі тестування

Тест склали 91 277 осіб.

ЗНО з англійської мови, яке відбулося 28 травня, склали 91 277 осіб, що становить 95 % від загальної кількості зареєстрованих.

Про це повідомила прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти.

29 учасників тестування не потрапили до пункту ЗНО: 17 учасників запізнилися, у 12 був відсутній один з обов’язкових документів.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували понад 16 тисяч осіб. Дотримання процедури тестування контролювали 89 громадських спостерігачів й 6 представників засобів масової інформації.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 20 червня 2019 року.

Як повідомлялося раніше, ЗНО-2019 стартувало 21 травня тестуванням з математики. 23 травня відбулося ЗНО з української мови і літератури. У понеділок, 27 травня, - з німецької, французької та іспанської мов.

ВідеоУже вдруге на ЗНО з англійської мови абітурієнти виконуватимуть аудіювання

На ЗНО з цього предмету цьогоріч зареєструвалися 96 тисяч абітурієнтів. Розпочнеться тестування із завдань під назвою "Розуміння мови на слух". Це аудіювання, що торік проводилося уперше і спричинило чимало нарікань випускників на якість звуку. Цього разу, аби уникнути скарг, перед початком виконання завдань абітурієнтам включать фрагмент аудіозапису, щоб кожен підтвердив, що йому добре чути.    

Уже вдруге на ЗНО з англійської мови абітурієнти виконуватимуть аудіювання

Залиште свій коментар

Вибір редакції