Майже 70% українок потерпають від домашнього насильства

За статистикою, 35-50% жінок, які потрапляють у лікарні з тілесними травмами – жертви домашньої тиранії.

В Україні 68% жінок (близько 18 млн.) зазнають знущань в сім'ї. Вони страждають від домашнього насильства частіше, ніж від пограбувань, ґвалтувань та автомобільних катастроф разом узятих. 35-50% жінок, які потрапляють у лікарні з тілесними травмами – жертви домашньої тиранії, повідомили в прес-службі КМДА.

Протягом 9 місяців 2010 року до різних органів та установ Києва за допомогою звернулись 5123 особи, які зазнали насильства в сім'ї. При цьому частина постраждалих не звертається до органів внутрішніх справ, оскільки боїться розголосу і помсти.

25 листопада – у Всесвітній день подолання насилля по відношенню до жінок – розпочинається Всеукраїнська акція "16 днів проти гендерного насильства". Вона триватиме до 10 грудня 2010 року.

Урядова політика щодо захисту прав жінок та дітей передбачає проведення акцій протидії насильству протягом 2010-2015 років. Зокрема, з серпня в Україні проходила національна кампанія проти насильства, спрямована на допомогу жертвам насильства і на роботу з кривдниками.

Відзначимо, Верховний суд ОАЕ постановив, що чоловік може бити свою дружину і маленьких дітей, якщо при цьому не залишається ознак фізичної шкоди на кшталт синців.

Натомість, у Польщі, нагадаємо, заборонили виховувати дітей, даючи їм шльопки та ляпаси. У разі порушення цієї норми, соціальний працівник у присутності співробітника поліції і представника служби охорони здоров'я може забрати дитину, а суд протягом 24-х годин прийняти рішення про позбавлення матері та батька батьківських прав.

В 2008 році один з найбільш впливових і авторитетних ісламських університетів, Аль-Азхар у Каїрі, узаконив право жінок битися з чоловіками з метою самооборони.

Читайте також:

Влада ОАЕ дозволила чоловікам бити їхніх дружин та дітей

Більшість росіян вдячні коханим, які б'ють їх з виховною метою

Новозеландський суд визнав турецький танець домашнім насильством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: