Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Майже 700 абітурієнтів подали апеляції щодо результатів ЗНО з англійської мови – Гриневич

Цього року вперше відбулося аудіювання.

За підсумками складання ЗНО з англійської мови було подано 694 апеляції.

Про це в прямому ефірі програми "Сніданок з "1+1" розповіла міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

"Це були апеляції не тільки щодо аудіювання, а наприклад, хтось був просто незадоволений результатом. Щодо аудіювання, тобто технічного супроводу, було подано 65 апеляцій на всю країну або 80 тисяч учасників ЗНО. Із цих 65 апеляцій перескладатимуть чотири особи, тому що в інших, як виявилось, не було поважних причин. Це вирішила спеціальна комісія, яка розглядала кожну з цих апеляцій. Зокрема, що саме писала людина в апеляції, тоді з’ясовувала, чи справді переривався звук у такій аудиторії. Але там були не тільки спеціалісти, але й інші учні, адже в кожній аудиторії сидить не одна або дві дитини. У кожній аудиторії сидить щонайменше 15 осіб", - сказала Гриневич.

Загалом, результати аудіювання міністр назвала успішними.

"Коли ми зробили аналіз результатів, то побачили, що насправді тест пройшов успішно і ця частина з аудіювання пройшла успішно. Тільки 0,02% учасників не дали правильних відповідей із аудіювання. Це 20 осіб на 80 тисяч. Натомість 1,5% дали ідеальні відповіді", - зазначила Гриневич.

В окремих аудиторіях були проблеми.

"Проблеми точкові були в деяких аудиторіях, тому четверо учасників ідуть на повторне перескладання. Я думаю, що тут ще спрацювала тривожність, тому що аудіювання було вперше. Навіть якщо в якійсь аудиторії дитина чогось не розчула або сиділа позаду, не сказала інструктору, що, будь ласка, зробіть гучніше. Це також показує цю тривожність, що в школі недостатньо вчать аудіюванню та слухають іноземну мову", - наголосила Гриневич.

Міністр також попередила абітурієнтів про повільність у роботі електронних кабінетів для подання документів до вишів.

ВідеоМіністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

В гостях у «Сніданку» міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, зможуть скласти його повторно. На ЗНО з англійської подали 694 апеляцій. 2 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Абітурієнти можуть через електронний кабінет завантажити свої сертифікати ЗНО. Лілія Гриневич прокоментує цю ситуацію, а також те, що українці продовжують їхати вчитися закордон. 

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції