Майже кожний другий росіянин готовий одружитися з українкою

Росіяни найбільш позитивно оцінюють шлюби з українцями та білорусами. Найгірше ж сприймають чеченців.

Майже половина росіян позитивно оцінюють шлюби з українцями. Про це свідчать дані всеросійського опитування ВЦВГД.

Більшість росіян (70%) позитивно ставляться до шлюбів між російськими людьми, у всіх інших випадках респонденти дотримуються або нейтралітету, або негативної установки. Спокійно респонденти сприймають шлюб росіян з українцями чи білорусами (45%), європейцями (німцями, англійцями чи французами, (44%), а також прибалтами (латиші, литовці чи естонцями, 43%) і американцями (41%).

Найбільш негативно сприймають росіяни шлюби з чеченцями (65%, арабами (63%) і представниками Середньої Азії (казахами, таджиками, киргизами або узбеками, 60%).

Неприйняття викликають і шлюбні союзи з грузинами, вірменами, азербайджанцями (54% та євреями (46%), показало опитування.

За останні вісім років росіяни стали рідше схвалювати шлюби між росіянами (79% в 2002 році).

У той же час, респонденти стали рідше заперечувати проти союзів з народами Кавказу (58%) і більш нейтрально ставитися до шлюбів з українцями чи білорусами 34%, прибалтами (36%), європейцями (39%).

Респонденти, які вже перебувають на момент опитування у шлюбі, в цілому схильні більш негативно сприймати міжнаціональні шлюбні союзи. Так, вони частіше не схвалюють союзи з арабами, євреями, американцями, європейцями. Неодружені ж росіяни, навпаки, більш схильні дотримуватися нейтральної позиції.

Читайте також:

Шнур нарешті вирішив одружитись

Американка вийшла заміж за робота з "Зоряних війн"

Німець одружився на своїй кицьці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: