Майже пішла на дно: у Миколаївській області дитину з води врятував односелець

Майже пішла на дно: у Миколаївській області дитину з води врятував односелець

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Чоловік почув крики і стрибнув у воду на допомогу.

У Миколаївській області діти купалися у зрошувальному каналі. Коли відкрився шлюз, всі кинулися на берег. А 13-річну дівчинку почало відносити течією просто на шлюзи. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок 28 липня.

Діти намагалися їй кидати рушники, аби витягнути. Але марно. Дитячий крик почув оглядач каналу і стрибнув у воду. На той момент дитина вже вибилася із сил гребти проти течії і майже пішла на дно. 

Чоловік підхопив дівчинку і виштовхував її з каналу проти течії до місця, де можна вибратися. За порятунок дитини його вже нагородили надзвичайники.

"Мене віднесло на 50 метрів від того місця, де була. І тоді я вже не могла. Я намагалася гребти, дуже важко було",- сказала Катерина, врятована дівчина.

"Вона допливала до середини і її почало тягнути течією. Я спробував її потягнути, мене також начало відносити течією", - додав Костянтин, брат Катерини.

"Я її взяв отак за голову, потім за плече, за ногу. І вона отак поперед мене, і я почав на пальцях, нащупав дно. Почав помаленьку тягнути, хвилин 20, поки я її дотягнув сюди", - поділився Віктор Радченко, чоловік, який врятував дитину.

Новини України: під Миколаєвом дівчинка ледь не втопилася в зрошувальному каналі   

Новини України: під Миколаєвом дівчинка ледь не втопилася в зрошувальному каналі   

Нагадаємо, у Миколаївській області рятувальники дістали зі зрошувального каналу тіло чоловіка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація