Мажора, який нападав на водіїв, судитимуть. Вітчим-депутат йому не допоможе

Регіонал Ігор Лисов обіцяє, що його пасинок перед судом відповість за свої вчинки.

Депутат від Партії регіонів Ігор Лисов заявляє, що не збирається чинити тиск на слідство під час розслідування інциденту за участі його пасинка.

"Я жодного телефонного дзвінка не робив і не робити не буду. Він буде відповідати за свої вчинки. Хай крапки над "і" поставить суд", - сказав Лисов.

"Для очищення Артем має понести кару, яку визначить суд, і це буде йому уроком на все життя", - наголосив політик.

При цьому Лисов стверджує, що інформація міліції про цей інцидент не відповідає дійсності. "Інформація, якою я володію, протилежна. У інциденту було багато свідків, і правда буде визначена на судовому засіданні", - сказав депутат.

Лисов зауважив, що хоча Артем не його рідний син, але він "не знімає вини" з себе. "Артем живе самостійно, заробляє самостійно. Але я зроблю все, щоб нічого подібного в майбутньому не повторилося", - пообіцяв він.

Регіонал також попросив, не пов'язувати цей інцидент з його політичною діяльністю, оскільки його пасинок не займається політикою.

Лисов наголосив, що сам є глибоко віруючою людиною і відповідним чином намагається виховувати своїх чотирьох дітей.

Як відомо, МВС затримало пасинка Лисова Артема Криворучка після того, як той у нетверезому стані порушував правила дорожнього руху та громадський порядок на вулицях Києва. Проти молодої людини порушено кримінальну справу за хуліганство, пов'язане з небезпекою для життя людей.

За даними ЗМІ, в ніч на 15 травня п’яний хлопець носився нічними вулицями Києва на "Мерседесі" без номерних знаків, нахабно порушуючи правила і погрожуючи громадянам, спричинив ДТП і кидався на водіїв з ножем.

Коли його машина заглохла на перетині Великої Васильківської та Тверської, правоохоронці "заспокоїли" хулігана струменем сльозоточивої газу.

Читайте також:

П'яний син депутата на "Мерседесі" нападав на водіїв

Проти мажора, який врізався у маршрутку в Одесі, порушено кримінальну справу

П’яний 18-річний мажор на "Lexus" врізався в переповнену маршрутку

Зухвалу бійню на київській АЗС покривав капітан міліції

ВідеоЗатримання пасинка депутата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: