McDonald's на київському вокзалі став третім за популярністю в світі

Київський McDonald's увійшов до трійки найбільш популярних ресторанів цієї мережі. У 2010 році фастфудом тут похарчувалися 2 млн 283 тисячі людей.

McDonald's на Вокзальній площі в Києві у 2010 році продовжив встановлювати рекорди за кількістю відвідувань. Він посів третє місце серед усіх закладів цієї мережі ресторанів у світі.

Минулого року тут обслужили 2 мільйони 283 тисяч 399 замовлень, повідомила прес-служба мережі ресторанів.

Очолює список McDonald's-рекордсменів заклад, розташований в Москві, на Пушкінській площі. У 2010 році тут обслужили понад 2,8 млн покупців.

Ще один московський McDonald's посів 4 місце з результатом у майже 2,1 млн. чеків.

Також до п'ятірки найкращих входять два німецьких заклади - в Мюнхені (друге місце) і Дюссельдорфі (п'яте місце). У цих закладах обслужили понад 2,5 млн і майже 2 млн покупців відповідно.

McDonald's на Вокзальній площі Києва стає рекордсменом вже не вперше. Починаючи з 2006 року він регулярно входить до п'ятірки найбільш відвідуваних McDonald's в світі, але на третє місце він піднявся уперше.

При цьому користь їжі з McDonald's досі піддається великим сумнівам. Цікаві досліди з їжею з цього ресторану проводив нью-йоркський документаліст Норман Сперлок, автор гучного фільму "Подвійна порція" (Super Size Me).

Сперлок протягом місяця харчувався виключно в McDonald's, знімаючи все, що відбувається з ним на відеокамеру, щоб довести згубний вплив фастфуду на організм. За 30 днів 33-річний чоловік набрав 11 кг і почав відчувати проблеми зі здоров'ям. Після виходу фільму Сперлока корпорації McDonald's довелося прибрати зі своїх ресторанів "зганьблену" суперпорцію Supersize.

Читайте також:

Їжа з McDonald's не розкладається півроку

У антирекламі McDonald's показали людину, яка померла через гамбургер

У Києві п'ятеро молодиків розгромили McDonald's

Вчені довели, що фастфуд робить дітей дурнішими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: