Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медичний центр "Добробут" об'єднався з "Онко консалтинг Центром" і розширив можливості для раннього виявлення та ефективного лікування онкології

Медична мережа "Добробут" відкрила своє друге онкологічне відділення на базі клініки "Онко Колсантинг Центр".

Тепер у пацієнтів з онкологією стало ще більше можливостей для ранньої діагностики та ефективного лікування таких захворювань в Україні.

Фахівці медичної мережі "Добробут" кажуть: онкологія - не вирок, а точна і своєчасна діагностика - єдиний шлях до успішного лікування.

Основна причина високої смертності від онкологічних захворювань в Україні - несвоєчасне виявлення хвороби. При цьому успіх лікування на ранніх стадіях - більше 90%. Рік тому, відкриваючи своє онкологічне відділення, "Добробут" взяв на себе непросту задачу - змінити ставлення людей до цього захворювання і на практиці довести, що рання діагностика подовжує життя.

добробут

"Для раннього виявлення онкологічних захворювань регулярно проводять ряд діагностичних заходів, так званий скринінг. Скринінг - це виявлення онкологічних захворювань в загальній популяції здорового населення і проходити його повинна кожна людина в певний період свого життя. Наприклад, в країнах, де скринінги були впроваджені в обов'язкові програми профілактичного огляду, збільшилась кількість успішного лікування раку шийки матки, раку молочної залози, раку товстої кишки і легенів", - розповів Кирило Бурмич, онко-хірург, заступник головного лікаря медичного центру" Добробут ".

добробут, скринінг

Об'єднання з клінікою "Онко Консалтинг Центр" розширює можливості пацієнтів в отриманні якісної діагностики. Тепер в арсеналі Клінічного центру онкології "Добробут" сучасне діагностичне обладнання експертного класу для проведення 36 видів різних обстежень.

ОКЦ

Наприклад, тут є єдиний в Україні новітній МРТ апарат TOSHIBA Vantage Titan 1.5T, який, завдяки своїй конструкції, дозволяє проводити діагностику людині масою тіла до 200 кг. А також комп'ютерний томограф TOSHIBA Aquilion One, за допомогою якого лікар, при проведенні дослідження, отримує 640 зрізів зображення анатомічного об'єкта з товщиною зрізу 0,5 мм, завдяки чому можна виявити навіть мінімальні зміни в організмі.

На базі Клінічного центру Онкології "Добробут" будуть проводитися і інші сучасні діагностичні процедури, такі як мамографія, УЗД, відеоцістоскопія і Fusion біопсія під УЗД / КТ контролем.

Також в "Добробуті" проводять міждисциплінарні онкологічні лікарські комісії (консиліуми). "Добробут" - один з небагатьох медичних центрів в Україні, де впроваджена така практика. Навіть у світовій практиці мультидисциплінарні комісії - рідкість, в той час як для "Добробуту" - це обов'язковий золотий стандарт.

Мультидисциплінарна комісія надає консультативний висновок провідних фахівців країни в розробці персональної тактики лікування. А також, тільки консиліум, а не хірург, вирішує чи потрібна пацієнту операція. Кожен онко-пацієнт "Добробуту", незалежно від стадії захворювання, проходить онкологічний консиліум для вибору найкращих опцій лікування. Це дозволяє значно заощадити кошти і не витратити марно час.

Команда фахівців вищого рівня і потужна діагностична база - єдині правильні інвестиції, вважають у "Добробуті". А завдяки інвестиційному партнерству з "Онко Консалтинг Центром", медичний центр "Добробут" зможе забезпечити максимально високий рівень діагностики і лікування пацієнтів в Україні.

Пройдіть тест, спеціально розроблений онкологами Клінічного центру Онкології "Добробут", на визначення схильності до онкозахворювань та групи ризиків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції