Медичні виші б'ють рекорди з прийому абітурієнтів: випускники "штурмували" університет ім.Богомольця

Дата публікації
Медичні виші б'ють рекорди з прийому абітурієнтів: випускники "штурмували" університет ім.Богомольця

Цьогорічні абітурієнти жадають стати медиками

Конкурс у виші ім.Богомольця складає 5-8 осіб на місце.

Медичні вузи б'ють рекорди охочих туди вступити. Лише в університет імені Богомольця заявки подали вже 6,5 тис. абітурієнтів, а місць у виші - у кілька разів менше, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Однак для вступників тут влаштували повний сервіс - розкажуть, куди йти, покличуть, проведуть, допоможуть. На таку вступну кампанію університет витратив 250 тис. грн. Усе контролюють сотня людей, камери спостереження та техніка.

У виші кажуть, що в них конкурс по 5-8 осіб на місце. Вони приймають по 711 720 осіб за день, а платити ні за що не просять, навіть теки безкоштовні.

Водночас високі бали ЗНО не є запорукою вступу на бюджет. Адже дефіцит на лікарів у держави є, а от грошей безкоштовно вчити молодь - немає.

Медичні вузи б'ють рекорди охочих туди вступити

Медичні вузи б'ють рекорди охочих туди вступити

"Якщо у людини 720 балів, абсолютно точно, що вона не поступить, при тій ситуації, що у нас 750 місць, тому що 120 сироти та інваліди, сільська молодь", - пояснили у виші.

Хабарів, присягаються, за вступ не вимагають, утім, просять вступати на платне навчання. "Коли батьки починають хвилюватися, я кажу: "Розділіть 15 тис. на 365 днів. Виходить 41,67 грн. Це означає - 41 гривня за день навчання", - зауважили у приймальній комісії.

Нагадаємо, Лондонський університет відкриває філію в Дніпропетровську. Вступити на спеціальність "Бізнес-адміністрування" можна буде у 2014 році.

Кореспондент ТСН Наталка Гончарова

Наступна публікація