Медичний прорив: в Україні пускатимуть відвідувачів до реанімації

Проте гостям категорично заборонено втручатися в роботу обладнання та перешкоджати процесу лікування.

В Україні родичі пацієнтів, які перебувають у відділенні інтенсивної терапії, віднині пускатимуть у палату 24 години на добу.

Відповідний наказ Міністерства охорони здоров'я набув чинності у середу, 29 червня 2016 року.

Особи, які не є батьками пацієнта-дитини, мають право на допуск до неї за умови наявності усної згоди одного з батьків або законних представників.

У палаті реанімації біля одного пацієнта одночасно можуть знаходитися не більше двох відвідувачів. У виняткових випадках за рішенням лікаря кількість гостей може бути більшою.

Проте гостям реанімації категорично заборонено втручатися в роботу обладнання та перешкоджати процесу лікування. Також не дозволяється втручатися в роботу медичних працівників.

Заклад охорони здоров'я має забезпечує максимально сприятливі умови для відвідувачів, аби ті могли підтримувати пацієнтів.

Зауважимо, що нові правила поширюються на усі відділення, блоки, палати реанімації усіх закладів охорони здоров'я будь-якої форми власності та організаційно-правової форми.

Нагадаємо, що у столиці вже десять років діє відкрита дитяча реанімація. Там кажуть, що побоювання, ніби такий формат перетворить це місце на прохідний двір – абсолютно безпідставні. Допуск контролюється, відвідувач проходить дезінфекцію та перевдягається.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: