Медицина вже потребує не реформ, а реанімації. Із державних лікарень масово звільняються працівники

У МОЗі обіцяють через тиждень оголосити план дій.

Українській медицині потрібна вже негайна реанімація. Лікарі масово йдуть із державних лікарень. Працювати, в буквальному сенсі слова, скоро буде нікому.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Найпатовіша ситуація – на першій невідкладній допомозі. Її через рік можемо не отримати зовсім. Поки чиновники ще думають, що робити. А тим часом старими та розбитими каретами швидкої допомоги, яких в Україні до 80%, продовжують возити пацієнтів розбитими дорогами.

Ще одна проблема – низькі зарплати в галузі. Це стало однією з причин, що з Берегівської лікарні на Закарпатті масово звільняються лікарі. Лише за минулий місяць 68 із них виїхали за кордон, назавжди. І подібна ситуація в усій Україні.

ТСН три тижні намагається взяти інтерв'ю в нового міністра охорони здоров'я, американки українського походження Уляни Супрун. Наразі вдалося поспілкуватися у МОЗі з її заступником Олександром Лінчевським. Як урятувати швидку допомогу України, заступник Супрун поки що не знає. Однак визнає, що систему швидкої треба докорінно міняти, але почати у Міністерстві чомусь хочуть не з нагальних потреб, а з навчання кадрів. У МОЗі готують медичну реформу, про її деталі обіцяють розповісти за тиждень – коли майбутні новації погодить Кабмін.

Подробиці дивіться в сюжеті Ірини Матвієнко.

Українська медицина потребує негайних реформ: лікарі масово йдуть із державних лікарень

Працювати, в буквальному сенсі слова, скоро буде нікому. Найгірша ситуація на першій невідкладній допомозі. Її через рік можемо не отримати зовсім. Титанік під назвою "Українська медицина" йде на дно.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: