COVID-19 в Україні: медики дали поради, як вберегтися від коронавірусу, якщо вдома є заражений

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Інфікованого COVID-19 потрібно ізолювати в окремій кімнаті.

У випадку проявів симптомів нової коронавірусної інфекції COVID-19 в одного із членів родини, потрібно запобігти подальшому поширенню мікробів. Передусім, вже хвору людину потрібно ізолювати в окремій кімнаті, не користуватися з нею спільними речами та часто і ретельно мити руки з милом.
 
Про це в Telegram повідомила Національна служба здоров'я.

Так, медики радять у разі виявлення симптомів коронавірусу у людини, що живе з вами, знайти можливість ізолювати зараженого в окремій кімнаті, особливо подалі від тих, хто в групі ризику (люди похилого віку й ті, що мають низький імунітет та загострені хвороби - ред). Інфікований COVID-19 має одягати маску. Якщо хворий не може цього зробити, у НСЗУ зазначають, що маску повинні одягати інші члени родини.

Також медики наголошують на важливості використання різних ґаджетів, які потрібно ретельно дезінфікувати. Крім того, варто щодня обробляти всі поверхні удома, а особливо ті, яких найчастіше торкаються: стільці, столи, дверні ручки, вимикачі світла, пульти, крани. А під час протирання поверхонь слід одягати захисні рукавички. Також медики радять уникати обміну особистими предметами, зокрема посудом, рушниками, постільною білизною.

"Якомога частіше мийте руки з милом не менше 20 секунд, особливо після взаємодії з хворою людиною. Альтернатива воді з милом - дезінфікційні засоби для рук, які містять принаймні 60% спирту. До речі, горілка не входить до цього переліку. Не торкайтеся очей, носа та рота", - йдеться в повідомленні.

інфографіка, симптоми коронавірусу

Зазначимо, що у разі імовірного виявлення симптомів нової коронавірусної інфекції COVID-19 потрібно одразу звернутися до медиків. Лікарі зроблять аналіз і зможуть підтвердити або спростувати інфікування коронавірусом.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції