Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики непритомніли, коли бачили поранених під Зеленопіллям бійців

Військових з поля бою доставляють гвинтокрилами у Дніпропетровськ.

Сьогодні до Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова доправили 9 бійців, які отримали страшні ушкодження під час обстрілу під Зеленопіллям, повідомляє ТСН.16:45.

Всі бійці у вкрай тяжкому стані, троє у критичному. Їхні життя рятують найкращі лікарі, але жодних прогнозів не дають. Побачене лікарі називають "пеклом" і зізнаються, що таких страшних ушкоджень не бачили ніколи. Медсестри навіть непритомніли.

"Це хворі, які втратили очі, які втратили ноги, двом робимо травматичну ампутацію ніг. Є поранення живота. Говорити про прогнози важко, тому що більшість з них надійшло в несвідомому стані, навіть не тримали тиск. Будемо сподіватися, що зможемо їх врятувати", - каже головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.

Звідки саме доправили цих поранених, лікарі не кажуть, адже у них навіть ще не було змоги встановити імена всіх пацієнтів. Відомий лише вік хлопців - їм від 25 до 35 років.

Також є інформація, що ще щонайменше сімох поранених доправили до Дніпропетровського військового шпиталю. Офіційно ці дані тамтешні медики поки що не підтверджують. Кажуть, зараз у них просто немає часу спілкуватися з журналістами, адже вони зайняті в операційних.

Нагадаємо, речник АТО Владислав Селезньов спростував інформацію про велику кількість загиблих під час обстрілу під Зеленопіллям.

ВідеоПоранених військових гвинтокрилами доправляють до Дніпропетровська

Залиште свій коментар

Вибір редакції