Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики прокоментували стан дівчинки, яку головою вниз впустив чоловік у супермаркеті Кропивницького

Дитині неймовірно пощастило відбутися найлегшими з можливих травмами.

Трирічна дитина в Кропивницькому, яку покупець супермаркету біля молочного відділу хотів закинути на плече, а випадково перекинув через себе, почувається нормально. Медики оглянули постраждалу та констатували, що страшне падіння головою вниз на кахлеву підлогу минулося для дівчинки лише забоєм, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На думку лікарів, дитина народилася в сорочці, бо її травми могли бути значно серйознішими за ґулю на лобі – аж до несумісних із життям. За фактом травмування дівчинки поліція провадить розслідування, котре має встановити, чи належним був догляд за малечею. Якщо слідство зупиниться на негативній відповіді, батькам доведеться заплатити штраф.

Відео Трирічна дівчинка втратила свідомість після того, як чоловік впустив її на підлогу головою вниз

Про інцидент також відомо, що після падіння кілька жінок намагалися привести дитину до тями, але ніхто не викликав швидку допомогу. Врешті дорослі пішли з магазину разом із дівчинкою, що насторожило охоронця, який бачив все на камерах спостереження, тому він і викликав поліцію.

Винуватцем падіння дитини виявився 33-річний господар квартири, де батьки разом із дитиною винаймали кімнату. "Піднімав на руки, і вона впала. Це необережність. Прийшла мати, ми привели її до тями і прийшли сюди", - пояснив Руслан Рудий.

Кореспондент ТСН Олена Шворак

Залиште свій коментар

Вибір редакції