Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики розповіли про стан чернівчан, яких госпіталізували з підозрою на коронавірус

Вони приїхали до України з Італії.

До референтної лабораторії у Київ на діагностику коронавірусу відправили зразки крові двох пацієнтів з Чернівців, які перебувають у лікарні із запаленням легень. Їхній стан покращився, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Медики кажуть, що стан обох пацієнтів уже покращується. У них вже нормалізувалася температура.

Українці звернулися до медиків окремо один від одного. Обидва мали симптоми ГРВІ і обидва днями приїхали з Італії. Оскільки там уже були зафіксовані випадки захворювання на коронавірус, то чернівецькі лікарі ізолювали пацієнтів.

За стандартною для України процедурою, медики пішли методом виключення і зробили хворим тести на грип. Утім, вони виявилися негативними. Напередодні кров доправили до столичної лабораторії, яка має тести на коронавірус. Результатів чекають до кінця доби.

"Якщо брати за точку відліку хвилину, коли ми отримали інформацію про підозру, то наразі немає і двох діб. Інформації про завершення тестування немає і не може бути, оскільки ми маємо процедуру, визначену алгоритмом", - каже в. о. директора Чернівецького обласного центру МОЗ України Наталія Гопко.

Відео До референтної лабораторії відправили на аналіз щодо коронавірусу зразки крові двох українців

До референтної лабораторії у Київ - на аналіз щодо коронавірусу - відправили зразки крові від двох пацієнтів з Чернівців. Обоє з вівторка перебувають у тамтешній лікарні із запаленням легенів. До медиків вони звернулися з симптомами ГРВІ і повідомили, що днями приїхали з Італії. Більше про коронавірус

До референтної лабораторії відправили на аналіз щодо коронавірусу зразки крові двох українців

Як повідомлялося, у Чернівцях 25 лютого госпіталізували жінку, яка приїхала з Італії та звернулася по допомогу. Наступного дня до інфекційної лікарні з пневмонією потрапив чоловік. В обох пацієнтів не знайшли грипу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції