Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики розповіли про стан пари з Дніпропетровської області, у якої підтвердили коронавірус

Зараз розшукують осіб, які контактували з подружжям.

Подружжя з Дніпропетровської області, яке нещодавно повернулося із Франції і підхопило коронавірус, зараз лікуються  в інфекційній лікарні Дніпра і їх стан задовільний, йдеться в ТСН.12.00.

Чоловік та жінка самі звернулися до медиків, коли запідозрили у себе недугу. Але результати з лабораторії отримали лише нині. Відомі результати аналізів ще дев’ятьох пацієнтів, які були також під підозрою. В одного виявили грип, і ще у восьми - звичайна ГРВІ.

Пацієнти ж, в яких виявили, коронавірус, одужують, кажуть медики. «Вони почуваються добре, задовільно. Температура невисока, ми постійно за ними слідкуємо. І зараз відбувається дослідження, з ким контактували особи», - каже голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайного ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції