Медики розповіли про стан здоров'я госпіталізованих з підозрою на коронавірус чернівчан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Чернівцях чекають на результати аналізів з Києва.

Мешканці Чернівців, які потрапили з пневмонією до інфекційного відділення після приїзду з Італії, почуваються ліпше та чекають на результати аналізів стосовно коронавірусу.

Про це в коментарі ТСН.ua розповіла в.о. директора Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України Наталія Гопко.

За словами директорки, завідувач інфекційного відділення Чернівецької обласної лікарні зазначає, що стан пацієнтів задовільний. Шпиталізовано поки лише двох людей, які прибули з Італії, але не пов'язані один з одним.

"Двоє пацієнтів ніяк не пов'язані один з одним, їхній стан оцінюють як задовільний. В обох діагностована пневмонія, але вдалося нормалізувати температуру. Тепер чекаємо на результати аналізів щодо нового коронавірусу", – сказала Наталія Гопко та додала, що результати мають отримати до кінця дня 27 лютого.

Нагадаємо, у Чернівцях 25 лютого госпіталізували жінку, яка приїхала з Італії та звернулася за допомогою. Наступного дня до інфекційної лікарні з пневмонією потрапив чоловік. В обох пацієнтів не знайшли грип, аналізи відправили до Києва, аби перевірити на інфікування коронавірусом.

Плейлист 123 відео Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Спалах коронавірусу в Європі

Залиште свій коментар

Вибір редакції