Медики розповіли про стан здоров'я інфікованих на коронавірус буковинців

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Україні четверо хворих.

У Чернівцях, де з'явився перший в Україні хворий на коронавірус, двоє нових інфікованих. Тепер лабораторно підтверджено вірус в іще двох жінок. Загалом в Чернівцях тепер четверо недужих на коронавірус. Про їхній стан — у сюжеті ТСН.19:30.

Хворі - це два чоловіки і дві жінки. Жінкам лабораторно підтвердили діагноз вранці 16 березня. Одна з них була шпиталізована ще десять днів тому. Вона контактувала з чоловіком, який повернувся з-за кордону і у нього раніше діагностували коронавірус. Утім, перший результат досліджень у неї був негативний, а наступний, який мав дати остаточну відповідь, таки виявив хворобу.

"Ми можемо зняти небезпеку виключно тоді, коли буде два підряд негативних результати. Тоді ми можемо говорити про те, що такий пацієнт наразі немає коронавірусу", - каже заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.

Друга жінка потрапила до лікарні минулої п'ятниці. Вона повернулася з-за кордону, з якої країни, медики не повідомляють. Уже з'ясовано, з ким вона контактувала. Утім, кількість контактних осіб лікарі знову таки не кажуть.

Наразі стан обох жінок задовільний. У них, перебіг хвороби середньої важкості. Вони перебувають в інфекційному відділенні обласної клінічної лікарні.

Відео У Чернівцях лабораторно підтвердили коронавірус у двох жінок

У Чернівцях - місті, де з'явився перший в Україні хворий на коронавірус - зачиняються речові магазини, ринки та заклади громадського харчування. І сьогодні там - двоє нових хворих. Тепер лабораторно підтверджено вірус в іще двох жінок. Загалом у Чернівцях тепер четверо недужих на коронавірус. Про їхній стан дивіться у сюжеті.  Більше про коронавірус в Україні

У Чернівцях лабораторно підтвердили коронавірус у двох жінок

Загалом, із підозрою на коронавірус у Чернівцях уже шпиталізовано тридцятеро людей. У семи з них діагноз не підтвердився.

У місті особливої паніки немає, але громадський транспорт напівпорожній, а усі бари ресторани та непродуктивні магазини закриті. У Чернівцях на вулицях поменшало літніх людей. Містян просять без потреби не відвідувати державні та комунальні установи. Також рекомендують скасувати планові походи до лікарів. Менше їздити громадським транспортом.

До літніх людей міський голова звернувся окремо, їх закликає сидіти вдома. "Буде створений окремий оперативний штаб з залученням наших працівників: соціальних служб, волонтерів, які будуть надавати допомогу з доставки ліків і продуктів", - каже міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Перший в Україні хворий на коронавірус 39-річний чоловік, який повернувся з Італії, одужує. За кілька днів зроблять ще один тест і тоді можна буде говорити про остаточне одужання.

Кореспондентка ТСН Світлана Павук.

Залиште свій коментар

Вибір редакції