Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медики розповіли, як правильно падати на слизькій дорозі

Під час падіння люди найчастіше ламають гомілки та передпліччя.

Синоптики запевняють, що весна близько, та холодна погода триматиметься ще кілька днів, а разом із нею й ожеледиця. І саме в цей час важливо не посковзнутись і не впасти, щоби руки та ноги залишилися цілими. Та від цього ніхто не застрахований. Якщо вже трапилося, що ви приземлилися на землю, потрібно вміти правильно це зробити. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Медики кажуть, що під час падіння найчастіше ламають гомілки та передпліччя. Зазвичай наплив пацієнтів припадає на ранок та вечір, коли люди йдуть на роботу чи повертаються додому.

Сьогодні в київській травматології черг немає. Утім, уже завтра синоптики попереджають про морози та ожеледицю. Головне правило: якщо вже падаєте - розслабте все тіло. Це допоможе по'якшити удар об землю.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

ВідеоЯк правильно падати на слизькій дорозі – поради травматологів

Весна близько, запевняють синоптики. Та холодна погода триматиметься ще декілька днів. А разом з нею - морози та ожеледиця. Саме в цей час важливо не підсковзнутись і не впасти, щоб руки та ноги залишились цілими. Якщо вже трапилось приземлення на землю, потрібно вміти правильно це зробити.

Як правильно падати на слизькій дорозі – поради травматологів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції