Медики розповіли, як правильно падати на слизькій дорозі

Під час падіння люди найчастіше ламають гомілки та передпліччя.

Синоптики запевняють, що весна близько, та холодна погода триматиметься ще кілька днів, а разом із нею й ожеледиця. І саме в цей час важливо не посковзнутись і не впасти, щоби руки та ноги залишилися цілими. Та від цього ніхто не застрахований. Якщо вже трапилося, що ви приземлилися на землю, потрібно вміти правильно це зробити. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Медики кажуть, що під час падіння найчастіше ламають гомілки та передпліччя. Зазвичай наплив пацієнтів припадає на ранок та вечір, коли люди йдуть на роботу чи повертаються додому.

Сьогодні в київській травматології черг немає. Утім, уже завтра синоптики попереджають про морози та ожеледицю. Головне правило: якщо вже падаєте - розслабте все тіло. Це допоможе по'якшити удар об землю.

Кореспондент ТСН Маріам Оганнисян

ВідеоЯк правильно падати на слизькій дорозі – поради травматологів

Весна близько, запевняють синоптики. Та холодна погода триматиметься ще декілька днів. А разом з нею - морози та ожеледиця. Саме в цей час важливо не підсковзнутись і не впасти, щоб руки та ноги залишились цілими. Якщо вже трапилось приземлення на землю, потрібно вміти правильно це зробити.

Як правильно падати на слизькій дорозі – поради травматологів

 

Залиште свій коментар