Медсестра Каддафі: Тато оплачував нам шопінг, квартири і дарував золоті годинники

Каддафі дарує медсестрам золоті годинники зі своїм зображенням. Вони ж називають його Татом і планують повернутися у Лівію.

Одна з п'яти українських медсестер лівійського лідера Муаммара Каддафі Оксана Балинська розповіла про нього як про доброго боса і людину з неабияким здоров'ям. Говорячи про ставлення Каддафі до персоналу, медсестра розповіла, що "зрозуміти, що людина працює у Тата", можна по золотих італійських годинниках із його зображенням, які їм дарували щороку 1 вересня.

За словами медсестри, незважаючи на 70-річний вік, Каддафі дасть фору багатьом. Він стежить за здоров'ям, раз на рік проходить обстеження. "А тиск - дай Боже кожному, щоб такий, як у Каддафі", - цитує її "КП в Україні".

Балинська розповіла, що в кожне відрядження за літаком Каддафі летіли ще два лайнери: один - з речами, інший - з машинами. "Сам Тато їздить на американському броньованому лімузині. Якщо відрядження по пустелі, він використовує джипи", - говорить Балинська.

"Нам, персоналу, скаржитися нема чого - коли приїхали до Нью-Йорка, наприклад, Тато особисто розпорядився видати нам гроші, щоб ми пробіглися по місцевих бутіках", - додала вона.

Балинська також розповіла, що "головна" медсестра Каддафі - не українка Галина Колотницька, як пишуть ЗМІ, а якась Драга з Сербії.

"Галина пропрацювала у шпиталі, який обслуговує тільки сім'ю Каддафі, вісім років. Вона мала такі самі обов'язки, як і інші медсестри - нас всього п'ять, але була більш досвідченою. Краще за нас знала звичаї, мову, порядки ... А взагалі "головна" медсестра Каддафі з Сербії, її звуть Драга. Ось Драга літала з Татом в кожне відрядження. А те, що пишуть про Галину, - вигадки. Ми виконували стандартні обов'язки медсестри - таблетки принести, тиск виміряти, взяти кров на аналіз - нічого особливого ", - сказала Балинська.

Говорячи про пристрасті Каддафі в їжі, медсестра зазначила, що він невередливий: любить кускус, який йому подають з м'ясом верблюда чи бараниною, італійську кухню, особливо макарони.

Відповідаючи на питання про резиденцію Каддафі в Тріполі, Балинська розповіла, що перший раз, коли побачила її, була в шоці. "Величезна територія обнесена височенним парканом. По периметру - колючий дріт, вежі. Всюди озброєні військові, техніка. Наш госпіталь, який обслуговує тільки сім'ю Каддафі, знаходиться якраз біля головної резиденції лідера. Тут же натягнутий величезний намет, в якому Каддафі працює і приймає гостей. Те, що Каддафі там живе, неправда. Намет - його робочий кабінет. Решту часу він проводить в апартаментах. Незважаючи на те, що у Тата дев'ять дітей і онуки, все це величезне сімейство живе за межами резиденції в звичайних квартирах ", - говорить Балинська.

Українська медсестра працювала в Лівії два з половиною роки і вимушено повернулася на батьківщину після того, як в Лівії почалося збройне повстання. Вона сподівається повернутися в цю країну, коли ситуація стабілізується.

За словами Оксани, частина лівійців любить Каддафі: "У Тріполі зараз щосили йде будівництво, все для лівійців, не для іноземців. Де можна купити бензин дешевше, ніж воду? Ніде, мабуть. Це прекрасно всі знають. Де можна піти в магазин, щоб у тебе не вистачало динара або двох, і тобі сказали б: та годі, завтра принесеш?! ".

Батьки Оксани не проти її повернення в обслугу Каддафі. Сама вона каже, що принаймні половина евакуйованих українців планують повернутися до Лівії, тому що "платять там не 800 гривень, як у нас".

Читайте також:

Українська медсестра розповіла про жахи війни у Лівії та бездіяльність посольства

Українці відмовляються покидати Лівію через страх втратити роботу

Українська медсестра називає Каддафі "татом" і вірить в його перемогу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: