"Меду в них багато, а правди - мало". Порошенко радить не слухати "солодкі голоси" про здешевлення газу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент стверджує, що підвищення ціни на газ було незворотнім.

Президент Петро Порошенко закликав не вірити "популістам", які обіцяють зниження ціни на газ.

Про це Порошенко сказав під час зустрічі з колективом Рахункової палати України.

"Послухайте сьогодні обіцянки популістів здешевити газ в два, в три, в чотири, дехто добалакався - в шість разів знизити ціну. Це можна зробити лише шляхом повернення в російську газову кабалу", - наводить слова президента його прес-служба.

"Ледь-ледь вибралися з цієї кабали і зараз знову намагаються туди повернути. Розвернути країну в так званий "русскій мір" я не дозволю за будь-яких обставин. Раджу менше слухати солодкі голоси псевдо захисників. Чому? Бо меду в них багато, правди – мало, або може й геть нема", - наголосив Порошенко.

За його словами, найбільше "нахапалися кредитів" саме ті політичні сили, які сьогодні найголосніше "захищають простий люд".  "54 мільярди доларів - ось загальна боргова спадщина, яку нагуляли сьогоднішні "правдоборці" у 2007-2013 роках, коли були владою відповідні політичні сили. Тепер за ними хтось має прибрати, даруйте віддати", - додав він.

Порошенко також заявив, що Україна давно мала зобов'язання щодо врегулювання ціни на газ. За його словами, зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпортного газу Україна взяла, коли прем'єр-міністр Володимир Гройсман ще був мером Вінниці. Відповідний меморандум з МВФ був підписаний 31 жовтня 2008 року.

"Фонд тоді очолював Домінік Стросс-Канн, а хто на той час був прем’єр-міністром - дуже легко зазирнути у Вікіпедію. Але хто б не був - подібні зобов’язання носять не персональний, а  міжнародно-правовий характер. Хоча зобов'язання і гроші брали одні, а повертати гроші мусять інші", - підсумував президент.

Нагадаємо, після новини про здорожчання газу для українців МВФ оголосив про нову програму кредитування. Від 1 листопада 1 тисяча кубометрів газу буде коштувати 8850 гривень.

ВідеоЯк відреагували українці на подорожчання цін на газ - опитування "Сніданку"

З 1 листопада ціни на газ зростуть на 23,5 %. Такі новини для українців підготував Кабінет міністрів. За словами Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, це ще не найгірший варіант, оскільки спочатку МВФ вимагав підняти ціну на паливо на 60 %. А от чи розділяють радість чиновників від такого компромісу українці і що думають про це експерти – дізнався Сніданок.

Як відреагували українці на подорожчання цін на газ - опитування "Сніданку"

Залиште свій коментар

Вибір редакції