Медведчук буде балотуватися в президенти

За допомогою Медведчука СДПУ (о) намагається повернути втрачені позиції.

СДПУ(о) визначилася з кандидатурою на майбутніх президентських виборах. Партійці планують висунути свого колишнього лідера Віктора Медведчука. Про це повідомив нинішній лідер соціал-демократів Юрій Загородній.

Загородній сподівається, що за допомогою Медведчука партія зможе привернути до себе увагу виборців і повернути втрачені позиції.

"Ми завжди вважали: для того, щоб навести лад у країні, потрібна сильна особистість. Такою особистістю, яка здатна зупинити багаторічний політичний хаос, ми вважаємо Віктора Медведчука: він багато років був лідером партії і чесно склав повноваження голови після нашої поразки на парламентських виборах. Віктор Медведчук просто зобов'язаний повернутися у велику політику ", - говорить Загородній.

"Я думаю, якщо Віктор Медведчук прийме рішення про відновлення своєї політичної діяльності, то він ніколи ні в кого не буде технічним кандидатом і не йтиме в чужому фарватері", - підкреслює Загородній.

За його словами, Медведчук вестиме самостійну політичну діяльність. "В нього є бажання і політичні амбіції, але яким буде його остаточне рішення, сьогодні я вам сказати не можу", - додає політик.

Читайте також:

ЄС допоможе Україні підготуватися до президентських виборів

Ющенко пообіцяв модернізувати "Нашу Україну"

Ющенко допускає, що Конституцію змінять ще при його каденції

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: