Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Медведчук подав до суду на нардепа Гопко

Кум Путіна хоче відсудити одну гривню.

Лідер проросійського руху "Український вибір" та кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук подав до суду на народного депутата Ганну Гопко через "образу честі і гідності". Про це повідомляє видання "Радіо Свобода".

Медведчук вирішив судитися через допис у соцмережі Facebook на сторінці Гопко. "У роковини смерті Василя Стуса ми нагадаємо про Його ката, який тут, в Україні, веде бізнес, купує канали, рветься до влади. Адже Медведчук є виродком системи, що знищила Стуса, а тепер уособлює сили реваншу, щоб знищити Україну", – написала тоді нардеп.

Інтереси лідера "Українського вибору" буде представляти народний депутат від "Опозиційного блоку" та заступник голови громадського руху "Український вибір" Василь Німченко.

Згідно з позовом, Медведчук вимагає визнати поширену нею інформацію недостовірною, видалити допис, опублікувати резолютивну частину судового рішення, покрити судові витрати, а також заплатити політику за моральну шкоду 1 гривню.

У той час, адвокат Гопко Юрій Демченко заявив, що її критика діяльності Медведчука є оціночним судженням та висловленням власного бачення, а тому спростуванню не підлягає.

Справу Медведчука проти Гопко будуть розглядати у Печерському районному суді Києва. Перші слухання у ній заплановані на 19 грудня.                                              

Як відомо, Василь Стус був українським поетом і дисидентом, якого 1980 року Київський міський суд засудив до десяти років позбавлення волі та п'яти років заслання. Строк Стус відбував у колонії в Пермській області, де і помер в 1985 році. Під час судового засідання захищав його адвокат Віктор Медведчук, якому тоді виповнилося 26 років. Стус клопотав про відвід Медведчука, але суд не дозволив це зробити. Медведчук визнав провину свого підзахисного і попросив суд врахувати пом'якшувальні обставини.

ВідеоХто просуває Медведчука і чому закривають лікарні – Гроші

Як і за чий рахунок Медведчук крокує у велику політику в інтересах Порошенка? Хто курує нелегальні збройні формування? Як бажання пропіаритися перетворює новобудову на проблему? Що зміниться після вбивства Захарченко в плані розподілу бізнес-потоків? Відповіді на ці та інші гострі запитання. Дивіться новий випуск "Грошей" онлайн на 1+1.

Хто просуває Медведчука і чому закривають лікарні – Гроші

Залиште свій коментар

Вибір редакції