Медведчук стверджує, що СБУ "вішає" на нього отруєння Ющенка

Віктор Медведчук заявив у Генеральну прокуратуру про незаконне переслідування з боку Служби безпеки України.

Екс-глава Адміністрації президента Леоніда Кучми Віктор Медведчук звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька з проханням порушити кримінальну справу стосовно посадовців Служби безпеки України. Про це повідомляє прес-служба центру "Правова держава", який очолює Медведчук.

Зокрема, прес-служба заявляє, що "Віктору Медведчуку було відомо про спробу фальсифікації доказів з метою організації проти нього незаконного кримінального переслідування, пов`язаного із сумнозвісним "отруєнням Віктора Ющенка", і що "на сьогодні ці обставини стали предметом розслідування в Генеральній прокуратурі України".

Також, стверджує прес-служба, Медведчуку "відомо про те, що впродовж останніх місяців, виконуючи конкретне політичне замовлення, в СБУ фальсифікуються докази для порушення кримінальної справи за звинуваченням у державній зраді ряду опонентів Ющенка, зокрема й проти самого Медведчука", і що "керує цією злочинною діяльністю" один із заступників голови СБУ.

При цьому прес-служба заявила, що "президент Ющенко і окремі політичні сили вже досить тривалий час використовують ім`я Медведчука в різних політичних спекуляціях, користуючись тим, що в останні роки він принципово відійшов від публічної політики".

"На жаль, у ці брудні інсинуації, які помітно посилилися з наближенням кінця нинішнього політичного режиму, втягуються органи прокуратури та СБУ. Слід сказати, що остання вже давно заплямувала себе безпідставними заявами про нібито причетність Медведчука до різних протиправних дій", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, нещодавно Інтернет-видання "Українська правда", посилаючись на дані власного розслідування, поширила інформацію, що один з підозрюваних у справі отруєння Ющенка – екс-заступник глави СБУ Володимир Сацюк, під час вечері на дачі якого президент, за деякими підозрами, і був отруєний і який зараз перебуває у Росії – заявив, що від Ющенка до нього прибували люди, які просили дати свідчення про причетність екс-глави адміністрації Леоніда Кучми – Віктора Медведчука до цього отруєння. За словами Сацюка, за це йому обіцяли повернути генеральське звання та посаду в СБУ.

Читайте також:

Ющенко намагався зробити Медведчука винним у своєму отруєнні - ЗМІ

Регіонали зізналися: щодо змін до Конституції їх консультував Медведчук

Україна "доручила" Росії допитати свідка отруєння Ющенка

Ющенко звинуватив Росію в підготовці перевороту в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: