Медведчук за допомогою "схематозів" легалізував окупацію Криму, - Баканов

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Медведчук за допомогою "схематозів" легалізував окупацію Криму, - Баканов

СБУ

Участь Медведчука у цій компанії підтверджують експертизи плівок, котрі проведені в рамках кримінальної справи.

Народний депутат від ОПЗЖ Віктор Медведчук легітимізував окупацію Криму. 

Про це 11 травня під час брифінгу розказав очільник СБУ Іван Баканов. 

Під час брифінгу очільники Генпрокуратури та СБУ ввімкнули запис розмови між Медведчуком та представником Росії, на якій вони обговорювали схему перереєстрації підприємства в окупованому Криму на території РФ, щоб сплачувати податки окупанту. 

"Після окупації Криму проводився певний "схематоз" щодо умовно скажемо "націоналізації" підприємств на території півострова. Він ще полягав і у тому, що підприємства, котрі мали реєстрацію на території материкової України, наприклад київську реєстрацію, як у нашому випадку, перереєстровувались завдячуючи прийнятому закону на тимчасово окупованій території. Першопрохідцем цієї схеми виявилось ТОВ "Нові проекти", яке на нашу думку, афілійоване з Віктором Медведчуком. Метою такої перереєстрації є бажання платити податки не на території материкової України у законний спосіб, а на території іншої держави", - пояснив Баканов.

На думку голови СБУ, Медведчук легітимізував окупацію Криму.  

"Участь Медведчука у цій компанії підтверджують експертизи плівок, котрі проведені в рамках кримінальної справи. За версією слідства, безпосередньо сам Медведчук правив листа щодо цього проекту, адресованому на адресу президента РФ Володимира Путіна. На нашу думку, це - взагалі нонсенс, коли народний депутат України сприяє, а по факту легітимізує окупацію Криму", - зазначив Іван Баканов. 

Нагадаємо, Ірина Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку і Козаку.

Новини України: Ірина Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку і Козаку

Новини України: Ірина Венедіктова підписала підозру у держзраді Медведчуку і Козаку

 

Наступна публікація