Медведчук заявив, що Росія ніби може знизити ціну на газ для України на чверть

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Про це він розповів після зустрічі з прем'єром РФ Медведєвим.

Кум президента РФ Володимира Путіна, голова політичної ради партії "Опозиційний блок - За Життя" Віктор Медведчук заявив про можливість зниження ціни на газ для України на 25%.

Про це Медведчук заявив на брифінгу за підсумками його і кандидата в президенти Юрія Бойка зустрічі з прем'єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і главою "Газпрома" Олексієм Міллером у Москві, 22 березня. 

"Я хочу підкреслити, те, що прозвучало з вуст глави "Газпрому" Олексія Міллера, знаючи про вартість поставок газу в Росії, сьогодні є можливим,це може бути предметом переговорів про зниження такої ціни для поставок в Україну на чверть, тобто на 25%", - заявив Медведчук.

За його словами, минулого року Україна купувала газ в середньому за 300 доларів за 1 тис. куб.м. Зниження ціни майже на чверть, за словами Медведчука, може відбутися за умови підписання нового контракту "Нафтогаза" з "Газпромом" від 1 січня 2020 року. "Це одразу позначиться на тарифах", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Бойко і Медведчук у Москві зустрілись із прем'єром РФ Медведєвим і главою "Газпрома" Міллером. Головна тема, що обговорюють учасники зустрічі - транзит газу через Україну. Медведєв окремо запропонував обговорити "загалом ситуацію з торговим складником і економічною кооперацією, оскільки останніми роками спостерігалася серйозна деградація цих відносин".

ВідеоУкраїні та Росії не вдалося домовитися про умови транзиту блакитного палива до Європи

Перемови проходили у Брюсселі під наглядом Європейської комісії. Україна наполягає на новому контракті за європейськими правилами. Росія хоче продовження попереднього. Чинний контракт спливає 31 грудня. 

Україні та Росії не вдалося домовитися про умови транзиту блакитного палива до Європи

Залиште свій коментар

Вибір редакції