Медведько: ГПУ не має справ проти окремих осіб уряду Тимошенко

Генпрокурор запевнив, що по відношенню до "конкретних осіб" з Кабінету міністрів Тимошенко кримінальних справ немає.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що у виробництві Генпрокуратури немає жодної кримінальної справи відносно окремих посадовців уряду Юлії Тимошенко.

"Конкретно по відношенню до конкретних осіб з Кабінету міністрів (Юлії Тимошенко) таких кримінальних справ немає", - сказав Медведько.

Він нагадав, що у Генпрокуратури є лише "фактичні справи", по яких проводяться відповідні слідчі дії.

Нагадаємо, 12 травня в Генпрокуратурі України Юлії Тимошенко вручили копії постанов про порушення проти неї кримінальної справи про організацію замаху на дачу хабарів суддям Верховного суду України.

Тимошенко вирішила оскаржити порушення кримінальної справи в суді. Також вона заявила, що вважає виклик в Генпрокуратуру початком репресій проти неї, оскільки її команда заважає владі незаконно "приватизовувати" головні державні монополії. Більше того, вона сказала, що президент Віктор Янукович доручив керівництву Генпрокуратури знайти підстави для того, щоб упродовж 3-4 місяців посадити її до вязниці.

15 червня Тимошенко заявила, що кримінальна справа проти неї була порушена в помсту за її позицію відносно RosUkrEnergo, а також повідомила, що її хочуть убити, і їй страшно.

Раніше, 28 квітня, прокуратура порушила кримінальну справу відносно Кабміну Тимошенко за фактом нецільового використання засобів спеціального фонду державного бюджету, що поступили в 2009 році від продажу частини встановленої кількості викидів парникових газів згідно з Кіотським протоколом на суму 2,3 млрд гривень.

Читайте також:

Тимошенко поки що не допитували в Генпрокуратурі

Американці почали аудит роботи уряду Тимошенко

Генпрокуратура завела справу ще на кількох урядовців Тимошенк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: