Медведько пообіцяв нових обвинувачених у справі Гонгадзе

Слідчі дії з поки єдиним обвинувачуваним у цій справі Олексієм Пукачем тривають і будуть завершені у липні-серпні.

Генеральний прокурор Олександр Медведько не виключає, що за результатами завершення досудового слідства у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе можуть з’явитися інші обвинувачувані, окрім колишнього генерала міліції Олексія Пукача.

Про це Медведько заявив на прес-конференції у Києві. Генпрокурор вкотре підкреслив, що слідчі дії з обвинувачуваним у цій справі Пукачем тривають і будуть завершені у липні-серпні.

"В цей термін ми завершимо розслідування цієї кримінальної справи і розпочнемо ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. На даний момент в якості обвинуваченого – Пукач. Інших обвинувачуваних немає", - наголосив Медведько.

Водночас, як зауважив генпрокурор, "давайте почекаємо моменту оголошення закінчення досудового слідства. Зараз ще виконуються певні слідчі дії, тому я не можу оголошувати, кого він (Пукач) назвав, тому що це буде зовсім неправильно з точки зору закону".

"Ми не ховаємо. Якщо ми прийдемо до закінчення, тоді скажемо, що у нас одна особа в якості обвинувачуваного або їх декілька. І ми обов’язково скажемо, що закінчено досудове слідство за обвинуваченням Пукача або ще інших осіб", - заявив Медведько.

Читайте також:

У ГПУ обіцяють, що за вбивство Гонгадзе відповість "хтось з високопосадовців"

Москалю "по секрету" сказали, кого зроблять крайнім у вбивстві Гонгазде

Офіційно: знайдені під Києвом рештки черепа належали Гонгадзе

Леся Гонгадзе попросила політиків припинити піар на пам'яті її сина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: