Медведько пообіцяв нових обвинувачених у справі Гонгадзе

Слідчі дії з поки єдиним обвинувачуваним у цій справі Олексієм Пукачем тривають і будуть завершені у липні-серпні.

Генеральний прокурор Олександр Медведько не виключає, що за результатами завершення досудового слідства у справі про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе можуть з’явитися інші обвинувачувані, окрім колишнього генерала міліції Олексія Пукача.

Про це Медведько заявив на прес-конференції у Києві. Генпрокурор вкотре підкреслив, що слідчі дії з обвинувачуваним у цій справі Пукачем тривають і будуть завершені у липні-серпні.

"В цей термін ми завершимо розслідування цієї кримінальної справи і розпочнемо ознайомлення з матеріалами кримінальної справи. На даний момент в якості обвинуваченого – Пукач. Інших обвинувачуваних немає", - наголосив Медведько.

Водночас, як зауважив генпрокурор, "давайте почекаємо моменту оголошення закінчення досудового слідства. Зараз ще виконуються певні слідчі дії, тому я не можу оголошувати, кого він (Пукач) назвав, тому що це буде зовсім неправильно з точки зору закону".

"Ми не ховаємо. Якщо ми прийдемо до закінчення, тоді скажемо, що у нас одна особа в якості обвинувачуваного або їх декілька. І ми обов’язково скажемо, що закінчено досудове слідство за обвинуваченням Пукача або ще інших осіб", - заявив Медведько.

Читайте також:

У ГПУ обіцяють, що за вбивство Гонгадзе відповість "хтось з високопосадовців"

Москалю "по секрету" сказали, кого зроблять крайнім у вбивстві Гонгазде

Офіційно: знайдені під Києвом рештки черепа належали Гонгадзе

Леся Гонгадзе попросила політиків припинити піар на пам'яті її сина

ВідеоМедведько пообіцяв нових обвинувачених у справі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: