Медведько пригрозив карними справами за фальсифікацію виборів

Медведько не радить випробовувати долю і фальсифікувати вибори.

Генпрокурор Олександр Медведько попереджає про кримінальну відповідальність за порушення виборчого законодавства.

Медведько запевняє, що органами прокуратури накопичено достатній досвід адекватного реагування на порушення виборчого законодавства.

"Ми володіємо досить вагомим, передбаченим чинним законодавством України арсеналом сил і засобів, що дає нам змогу ефективно захистити право людини на вільні вибори глави держави. Таким чином, я нікому не раджу випробовувати долю", - заявив генпрокурор.

Він побажав українцям, щоб чергові вибори президента пройшли вільно й демократично, у строгій відповідності з вимогами законодавства.

Медведько висловив надію, що "мудрість, розум і толерантність українського народу дадуть йому змогу зробити вільний доленосний вибір без прокурорського втручання".

Він нагадує, що, відповідно до Карного кодексу, перешкоджання здійсненню виборчого права за попередньою змовою групою осіб або членом виборчої комісії карається позбавленням волі на строк від 2 до 5 років.

Підробка виборчих документів, а також використання свідомо підроблених виборчих документів членом виборчої комісії карається позбавленням волі від 3 до 5 років.

Читайте також:  

Тимошенко не пустить на дільниці "туристів" від Януковича

Янукович: Тимошенко готує фальсифікації

Регіонали: Фальсифікатори готують дублікати печаток виборчих комісій

Секретаріат президента обіцяє фальсифікацію до 20%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: