Медведько: справа Лозінського – не привід звільняти прокурора

Генпрокурор не не вважає резонансну справу Лозінського підставою для звільнення прокурора Кіровоградщини.

Генеральний прокурор України Олександр Медведько заявив, що немає підстав для звільнення прокурора Кіровоградської області Геннадія Тюріна у зв'язку зі вбивством у Голованівському районі місцевого мешканця Валерія Олійника.

"Ми знаємо, як гостро стояло і стоїть питання щодо долі прокурора Кіровоградської області", - заявив Медведько на засіданні колегії Генеральної прокуратури, яка проходить сьогодні в Києві.

Кажучи про ситуацію навколо правоохоронних органів Кіровоградської області, яка склалася після вбивства Олійника, генпрокурор також наголосив, що на сьогоднішній день прокурор Кіровоградської області притягнутий до дисциплінарної відповідальності. "На жаль, ніхто не застрахований від того, що трапилося в цьому регіоні", - сказав він.

Також Медведько висловив думку, що "навіть через такий прикрий і трагічний випадок немає підстав для того, щоб так просто узяти й звільнити прокурора області з посади".

Оголошена обласному прокурору Тюріну догана, за словами Медведька, є достатньою мірою покаранням.

Нагадаємо, 16 червня поблизу мисливських угідь в Голованівському районі Кіровоградської області в результаті сутички з тодішніми народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, районним прокурором Євгеном Горбенком і начальником райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув місцевий житель Валерій Олійник.

6 липня Печерський райсуд Києва обрав Ковальському та Горбенку міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

3 липня Верховна рада позбавила Лозінського депутатських повноважень – у відповідь на звернення Генпрокуратури щодо надання дозволу на притягнення його до кримінальної відповідальності. 7 липня Печерський райсуд Києва надав дозвіл на затримання Лозінського і доставку його до суду. Нині він знаходиться у розшуку.

Читайте також:

ГПУ: У справі Лозінського помітний прогрес

Лозінський ухилився від двох засідок в Нікополі

За "голову" Лозінського оголосили винагороду

Адвокати Лозінського вимагають від ЗМІ не звинувачувати його у вбивстві

ВідеоМедведько про справу Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: