Медведько забрав справи у СБУ

Генеральна прокуратура витребувала в СБУ 5 кримінальних справ, порушених за фактами подій, що відбулися 24 травня на території цього відомства.

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні в інтерв’ю журналістам повідомив генеральний прокурор України Олександр Медведько.

“Всі кримінальні справи – а їх 5, - які знаходились у провадженні СБУ, у тому числі стосовно Цушка, вчора витребувані нами”, - сказав О. Медведько, додавши, що Генпрокуратура як наглядовий орган перевірятиме та проводитиме подальше розслідування цих справ.

Разом з цим О. Медведько уточнив, що справа проти міністра внутрішніх справ Василя Цушка порушена незаконно, оскільки кримінальні справи стосовно державних службовців І-ІІІ рангу має розслідувати Генпрокуратура. 

Також О. Медведько не виключив, що якісь кримінальні справи будуть об’єднувати, а якісь “будемо розслідувати у окремому проваджені”.

Як повідомляв УНІАН, 24 травня Президент України звільнив Святослава Піскуна з посади генпрокурора. 

Не згодні з цим рішенням депутати коаліції, а також Василь Цушко прибули до будівлі Генпрокуратури, після чого відбулося зіткнення  спецпідрозділу "Беркуту", який супроводжував міністра і представників Управління держохорони, які прибули для забезпечення виконання указу президента про призначення керівником відомства Віктора Шемчука.

Прес-центр СБУ повідомив, що за дорученням Генпрокуратури України Служба безпеки України розслідує кримінальні справи у зв’язку з подіями, що відбулися 24 травня у будівлі Генпрокуратури України в Києві, у тому числі - щодо перевищення влади та службових повноважень службовими особами МВС України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: