Медведєв передав залізницю анексованого Криму у федеральну власність

Прем'єр-міністр РФ підписав розпорядження про передачу "Кримської залізниці".

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав розпорядження про експропріацію залізниці в анексованому Криму у федеральну власність.

Про це йдеться у документі "Про передачу державного унітарного підприємства Республіки Крим"Кримська залізниця" у федеральну власність", який розповсюдила прес-служба російського уряду.

"З метою збереження виробничого і кадрового потенціалу державного унітарного підприємства Республіки Крим "Кримська залізниця", оновлення основних засобів та інтеграції в транспортну систему Росії прийнято рішення про передачу підприємства у федеральну власність і віднесення його у відання Росжелдора", - значиться в документі.

А також додається, що такі дії "сприятимуть розвитку залізничного сполучення з Кримським півостровом, підготовці залізничної інфраструктури півострова до збільшення вантажо- та пасажиропотоку після відкриття Керченської переправи".

Нагадаємо, Росія ввівши свої війська на український півострів і провівши так званий "референдум" анексувала Крим у березні 2014 року. 18 березня в Кремлі було підписано так званий "договір" про прийняття до складу РФ Криму і Севастополя.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: