Меджліс відмовився співпрацювати з Януковичем на його умовах

Меджліс відмовився брати участь у роботі Ради представників кримськотатарського народу, якщо Янукович не змінить принцип формування Ради.

Члени Меджлісу не будуть брати участь у роботі Ради представників кримськотатарського народу, якщо не буде змінено принцип її  формування. Про це заявив голова Меджлісу, депутат від НУНС Мустафа Джемілєв.

"Меджліс кримськотатарського народу в такому складі, звісно ж, брати участі не буде. Це рішення національного з'їзду ніхто не може змінити", - сказав Джемілєв у неділю після закінчення роботи Курултаю кримських татар.

Лідер Меджлісу нагадав, що "рада створювався для того, щоб ввести в правове поле представницький орган, який обирається самим народом".

"Але той порядок, який вводиться указом нового президента, вже не може розглядатися як представницький орган, тому що люди призначаються до цього органу і вони вже не можуть, не мають права говорити що-небудь від імені кримськотатарського народу", - пояснив Джемілєв.

Крім того, він повідомив, що делегати Курултаю визначили список кандидатів у депутати кримського парламенту, який буде запропоновано затвердити кримській організації Народного Руху України, з якою Курултай і Меджліс традиційно бере участь у виборах.

Зокрема, зазначив Джемілєв, делегати Курултаю провели рейтингове голосування і визначили список з 15 осіб, які будуть запропоновані для включення до списку кримської організації НРУ для виборів до парламенту автономії.

Нагадаємо, Віктор Янукович своїм указом про "питання Ради представників кримськотатарського народу" скоротив її персональний склад з 33 до 19 людей, з яких 11 не є членами Меджлісу кримськотатарського народу - представницького органу кримських татар.

Читайте також:

Янукович майже вдвічі скоротив склад Ради представників кримськотатарського народу

Янукович доручив Азарову до листопада розібратися з кримськими татарами

Лідери кримських татар проігнорували Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: