Меджліс звинуватив нового главу МВС у фашизмі

Кримські татари ініціюють порушення кримінальної справи стосовно нового чільника МВС Анатолія Могильова.

Меджліс кримських татар ініціює порушення кримінальної справи стосовно Анатолія Могильова, новопризначеного міністра внутрішніх справ в уряді Миколи Азарова.

Лідер Меджлісу, народний депутат Мустафа Джемілєв повідомив, що Меджліс звинувачує Могильова у розпалюванню міжнаціональної ворожнечі та фашизмі.

"У нас готове звернення про порушення проти цієї людини кримінальної справи за фактом розпалювання міжнаціональної ворожнечі", - зазначив Джемілєв, назвавши підставою для справи вислови "фашистського спрямування" в ЗМІ.

Джемілєв додав, що Меджліс "особливо не розраховує" на українські суди, тому, найімовірніше, звертатиметься в європейські інстанції.

Крім того, він має намір порушити питання про Могильова в Європарламенті, де в лідера кримських татар запланований виступ.

Джемілєв назвав небезпечним для України призначення Могильова главою МВС. "Сумно для країни, що люди з такими думками обіймають великі посади", - сказав керівник Меджлісу.

Нагадаємо, у 2007 році Анатолій Могильов очолював кримське управління МВС, а до цього керував міськвідділом міліції у Макіївці на Донеччині.

Під час президентських виборів він керував кримським штабом Віктора Януковича, тоді ж Меджліс звинуватив Партію регіонів у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі – за словами одного з лідерів кримських татар Рефата Чубарова, кримський штаб Януковича намагався протиставити кримських виборців один одному за етнічною ознакою, зокрема за рахунок статей із загальним змістом "грузини допомагали Юлі в Донецьку, а татари допоможуть у Криму".

Читайте також:

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Меджліс закликав кримських татар підтримати Тимошенко

Охоронців меджлісу озброїли для захисту від екстремістів

Лідера кримських татар висунули на Нобелівську премію миру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: