Мегаблок доторкнеться до депутатів

Лідери та активісти блоку "НУ-НС" почали всеукраїнський збір підписів за скасування депутатської недоторканності. В Києві акція почалася біля Українського дому.

Юрій Луценко
razom.org.ua
Луценко закликає людей "доторкнутися" до депутатів.

Блок партій "Наша Україна - Народна Самооборона" почав збір підписів громадян за скасування депутатської недоторканності. Всеукраїнська акція має назву "Доторкнись до депутата”. 

Сьогодні акція блоку почалася перед будинком Українського дому в Києві.

Київський список почали підписувати лідери блоку, учасники першої п'ятірки кандидатів від блоку в депутати Верховної ради України (Юрій Луценко, В'ячеслав Кириленко, Арсеній Яценюк, Анатолій Гриценко та Микола Катеринчук).

"Хочете краще жити - поставте свій підпис під вимогою скасувати депутатську недоторканність для того, щоб майбутні депутати служили людям, а не своїм вождям і своїм паханам", - сказав Луценко, ставлячи підпис під відповідною заявою.

Зі слів Луценка, скасування депутатської недоторканності - це ключ до змін і поліпшення життя українців, це удар у серцевину мафії й корупції. "Це антибіотик, який допоможе вилікувати хворе тіло української політики", - сказав Луценко. 

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
З ним погоджуються В'ячеслав Кириленко та інші лідери мегаблоку.

Паралельно акції збору підписів почалися у Львові й Чернігові. 

Блок "Наша Україна - Народна самооборона" ініціював збір підписів українців за скасування депутатської недоторканності 19 липня цього року.

Раніше лідер партії "Народний Союз Наша Україна" В'ячеслав Кириленко заявив, що до виборчого списку НСНУ будуть включені тільки ті кандидати в депутати Ради, які відмовляться від депутатської недоторканності.

Президент Віктор Ющенко очікує, що кандидати в депутати від всіх партій і блоків, які братимуть участь у виборах Верховної Ради, попередньо відмовляться від депутатської недоторканності.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: