"Мегаблок" лівих сил розвалився: Вітренко відіслали до психотерапевта

Переговори зі створення єдиного блоку лівих партій провалилися. Лідер соціалістів Мороз поскандалив з Наталією Вітренко.

Учасники переговорів зі створення єдиного блоку лівих сил виступили з відкритими звинуваченнями на адресу один одного.

Спочатку голова Соціалістичної партії Олександр Мороз прокоментував заяву лідера Прогресивної соціалістичної партії (ПСПУ) Наталії Вітренко про її готовність "підтримати ідею створення "Лівого блоку" тільки за умови того, що Морозу буде відмовлено бути в його складі".

"Лідер СПУ Олександр Мороз заявляє, що вислови Наталії Вітренко може коментувати тільки психотерапевт", - мовиться в заяві прес-служби Соцпартії.

Відповідь Вітренко на цю репліку не змусила себе довго чекати. "На офіційному сайті СПУ розміщено коментар Олександра Мороза у стилі Іуди-провокатора", - мовиться у заяві прес-служби ПСПУ. Серед найбільш м'яких висловів, які прогресивні соціалісти адресували Морозу, можна згадати такі як "український Іуда" і "помаранчевий путчист".

Цей обмін думками між лівими партіями відбувався на тлі підготовки до підписання декларації "Про єдність дій лівих сил", що передбачає висунення ними єдиного кандидата в президенти і спільну участь у парламентських виборах.

"Ми заявляємо, що твердо маємо намір переступити через другорядні політичні розбіжності і об'єднатися в потужний "Лівий блок", створення якого забезпечить досягнення спільних для всіх наших партій програмних цілей на користь трудящих", - мовиться в проекті декларації, розміщеному на сайті Комуністичної партії (КПУ). Там же вказано, що до підписання цього документа, окрім Компартії, запрошені "Союз лівих сил" (СЛС), Соцпартія, ПСПУ, Соціал-демократична партія України (об'єднана) і партія "Справедливість".

Близькі до переговорів представники Компартії на умовах анонімності розповіли, що подібні скандали – це результат того, що комуністи на чолі з Петром Симоненком поки змогли домовитися про підтримку своєї кандидатури на пост президента тільки з Соцпартією і СЛС. "Все йде до того, що на президентських виборах ліві будуть представлені двома блоками - Петра Симоненка висуне у президенти блок у складі КПУ, СПУ і СЛС, а альтернативним кандидатом стане Наталія Вітренко – її підтримають ПСПУ і "Справедливість", - повідомило джерело, знайоме з ходом переговорів.

Читайте також:

Мороз готовий підтримати Симоненка на президентських виборах

Симоненко хоче бути єдиним "лівим" кандидатом у президенти

Симоненко вирішив омолодити КПУ

Вітренко йде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: