Мелітопольський ректор назвав звинувачення у хабарництві провокацією

Ректор пообіцяв співпрацювати з правоохоронними органами, щоб справедливість і його репутація була відновлена.

Ректор Мелітопольського педуніверситету, депутат Запорізької облради Іван Аносов назвав інформацію прокуратури Запорізької області про порушення відносно нього кримінальної справи за отримання хабара "брудною і непрофесійною провокацією".

"Це була провокація відносно мене, як ректора вузу, який 15 років керує університетом. Навчальний заклад досяг за роки свого існування найвищих результатів, має IV рівень акредитації, широкий спектр спеціальностей, навчально-методичну базу, яка дозволяє здійснювати підготовку студентів на хорошому рівні", - сказав Аносов

За його словами, провокація була здійснена брудно і непрофесійно. "З якою метою - покаже час. Я співпрацюватиму з правоохоронними органами, щоб справедливість і моя репутація як ректора була відновлена", - заявив він.

Нагадаємо, 5 серпня прокуратура Запорізької області порушила кримінальну справу відносно ректора Мелітопольського педуніверситету Івана Аносова за отримання хабара у розмірі 2 тисяч доларів.

Згідно даним сайту Запорізької облради, 54-річний Аносов є членом постійної комісії з питань соціальної політики і праці і представляє Блок Литвина.

За словами джерела в апараті Запорізької облради, порушення кримінальної справи може бути пов'язане з кадровими перестановками в системі Міністерства освіти. "Швидше за все, це підштовхне ректора піти з посади. Йому вже готують наступника", - сказало джерело.

Читайте також:

Ректора Мелітопольського педуніверситету піймали на хабарі

У Запорізькій області ректора-депутата піймали на хабарі

Начальник Скадовського порту затриманий за хабар у півмільйона

У Києві затримано ще двох чиновників Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: