Мельниченка перевіряли без диктофону

Микола Мельниченко не приносив на слідчий експеримент диктофон, яким записував розмови в кабінеті Леоніда Кучми.


Екс-майор державної охорони, основний фігурант «касетного скандалу» Микола Мельниченко не приносив на слідчий експеримент диктофон, яким він записував розмови у кабінеті тодішнього президента України Леоніда Кучми. 

Про це Микола Мельниченко сказав у інтерв`ю ”5-му каналові”. 

За його словами, під час експерименту, що відбувся в четвер на Банковій, відтворили умови, під час яких екс-майор міг проводити записи. Якщо свідчення Мельниченка підтвердяться, плівки залучать як речові докази до кількох резонансних справ, зокрема до справи Георгія Ґонґадзе. Це буде перший експеримент щодо встановлення автентичності записів. 

”Слідча дія - вона підтверджувала, повинна підтвердити була тільки той факт, що я фізично міг заходити в кабінет, що я фізично міг пронести диктофон, що я фізично його міг поставити, що поставити саме в те місце, де я вже 7 років даю покази, в яке саме місце я міг його поставити”, - зазначив Микола Мельниченко. 

Як повідомляв УНІАН, за словами прес-секретаря Віктора Балоги Юлії Єршової, 19 червня на ім’я президента України Віктора Ющенка за підписом генпрокурора Олександра Медведька надійшло прохання забезпечити проведення слідчого експерименту у кабінеті Віктора Балоги. У листі Медведько просив здійснити слідчі дії 20 червня або в найближчий до цієї дати день. 

Як зауважила Юлія Єршова, виходячи з того, що на 20 червня голова Секретаріату президента мав щільний графік, було запропоновано перенести слідчий експеримент на неробочий час, тобто на суботу, 23 червня. Утім, ця дата не задовольняла самого Мельниченка.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: