Мельниченко: Литвин пов'язав Кучму кров'ю Гонгадзе заради кар’єри

Мельниченко наполягає на прямій причетності Кучми і Литвина до вбивства Гонгадзе. І запевняє, що люди в погонах скоро прийдуть за нинішнім спікером.

Колишній майор Держслужби охорони Микола Мельниченко продовжує наполягати на тому, що саме спікер Володимир Литвин та екс-президент Леонід Кучма прямо причетні до викрадення та вбивства Георгія Гонгадзе. Причому Литвин зробив це, щоб Кучма, пов'язаний з ним одним злочином, не зміг позбавити його посади.

Про це Мельниченко заявив в ефірі одного з телеканалів. "Литвин хотів пов'язати кров'ю Кучму, оскільки Кучма своїх кардиналів сірих, таких як Литвин, міняв... Незабаром наші люди візьмуться і за Литвина. Якщо почнеться суд, тоді я цій людині не заздрю, тому, що наші люди в погонах до нього дістануться", - додав Мельниченко.

Він також зауважив, що у справі, яка починалася касетним скандалом, повинно бути логічне завершення у вигляді вироку суду.

Він також додав, що не має сумнівів у прямій причетності Володимира Литвина до справи про викрадення і вбивство журналіста Георгія Гонгадзе: "Я абсолютно переконаний у тому, що саме Литвин інструктував, що потрібно робити Кравченку".

"Або ці "герої" - Литвин і Кучма повинні бути притягнуті до кримінальної відповідальності, або Мельниченко повинен бути притягнутий до кримінальної відповідальності...", - висловив думку колишній співробітник Державної служби охорони України.

Мельниченко також висловив свою невисоку думку про професійність СБУ. "Якби СБУ була більш професійною, наша країна була б зовсім іншою країною. У 1999 році не захопили б владу незаконно Кучма і його клан, у 2004 році не був би президентом Ющенко, якого, до речі, наші люди не хотіли...", - обмовився майор.

На запитання, яких людей Мельниченко має на увазі, останній уточнив: "наші люди, які за мною стоять". Водночас, він відмовився назвати конкретні прізвища цих людей.

"Ці люди в погонах. Так, вони працюють у спецслужбах, на керівних посадах. І вони можуть впливати, і не тільки в Україні... Про Мельниченка ви вже чули, а в наступному, 2011 році ви дізнаєтесь інші прізвища тих впливових людей", - заявив майор.

Мельниченко відкинув думку про те, що серед цих впливових людей може бути Євген Марчук: "Євген Кирилович злякався, у нього не вистачило мудрості для того, аби піти із нами до кінця".

Відзначимо, що раніше Микола Мельниченко заявив, що оприлюднення ним у 2000 році плівок, на яких нібито були записані переговори вищих посадових осіб держави, зокрема щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе, було спецоперацією з усунення від влади тодішнього президента Леоніда Кучми.

Читайте також:

ГПУ більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним

Пшонка розповів про таємні матеріали у справі Гонгадзе

Справу Гонгадзе направлять до суду в січні 2011 року

Жертва Пукача стверджує, що Кравченка вбили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: