Мельниченко: на очній ставці Кучмі було тяжко

За словами скандального майора, Кучма відкрив для себе дуже багато нового і дізнався дуже багато про власне оточення.

Екс-майор Управління Держохорони Микола Мельниченко назвав конструктивною очну ставку, яка відбулась між ним і колишнім президентом Леонідом Кучмою 4 квітня.

"Йому (Кучмі) було тяжко, але не було як у минулі рази: він не тікав, не ображав. Відбулась конструктивна очна ставка", - розповів Мельниченко журналістам.

Кримінальна справа проти Кучми: усі подробиці

Він додав, що за побажанням Кучми очна ставка велася російською мовою. Також Мельниченко висловив переконання, що ця подія відбулася "завдяки титанічним зусиллям, в тому числі і з боку журналістів".

"На очній ставці, - продовжив Мельниченко, - Леонід Данилович, я думаю, відкрив для себе дуже багато нового, він дізнався дуже багато нового про своє оточення, хто його накручував, у тому числі і по справі Гонгадзе".

За словами екс-майора Управління Державної охорони, на очній ставці були присутні, крім екс-президента, його двоє адвокатів, двоє слідчих, керівник слідчої групи Владислав Грищенко, сам Мельниченко і його адвокат Павло Сичов.

При цьому екс-охоронець зауважив, що події, які відбувались на очній ставці, фіксувалися на відеозапис.

За словами Мельниченка, він, зокрема, сказав Кучмі про те, коли, чому, де і як почав робити свої записи, до кого звертався. "На багато питань він подякував мені, дуже багато фактів він не знав. Думаю, його оточення від нього багато чого приховувало", - сказав Мельниченко.

Як відомо, очна ставка Кучми і Мельниченка кілька разів зривалася.

Доказом у справі проти Кучми визнані так звані "плівки Мельниченка": записи, які колишній охоронець президента нібито таємно зробив у його робочому кабінеті.

Водночас, колишній президент стверджує, що ніколи не бачив екс-майора Держохорони Миколу Мельниченка серед своїх охоронців.

Читайте також:

Тригодинне побачення з Мельниченком не зіпсувало Кучмі настрій

Кучма не знайшов у матеріалах справи доказів своєї провини

Мельниченко підозрює, що Кучму вб'ють

Мельниченко: на допит у ГПУ можуть викликати Путіна та Мєдвєдєва

ВідеоМельниченко: на очній ставці Кучмі було тяжко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: