Мельниченко не знає, скільки йому залишилося

Екс-майор, кандидат у народні депутати в ефірі 1+1 висунув жорсткі звинувачення проти Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко, постійно згадуючи екс-президента Кучму.

Микола Мельниченко на лікарняному ліжку
УНІАН
Мельниченко дав перше інтерв'ю після хвороби.
Екс-майор Микола Мельниченко виступив у студії 1+1 у своєму першому після хвороби прямому ефірі. Скандально відомий майор звинуватив у корупції президента України Віктора Ющенка та лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Мельниченко зробив особливий наголос на важливості своїх заяв. "Я обіцяв зробити дуже важливу заяву для українських людей, і я це хочу зробити зараз... Я не знаю, скільки мені залишилося жити, і чи доживу я до наступного прямого ефіру, тим більше, мені прямі ефіри... не дають", - сказав він.

Надалі Мельниченко перейшов до критики Ющенка та Тимошенко. "Це буде катастрофа, якщо при владі залишаться Ющенко, Янукович і Тимошенко, бо вони всі однакові по суті", - заявив екс-майор.

Свої звинувачення на адресу Ющенка Мельниченко підкріпив тим, що нинішній президент, будучи главою Нацбанку в 1999 році, погодився на емісію в обмін на посаду прем'єр-міністра, яку йому обіцяв Леонід Кучма після обрання на другий термін.

"Я вимушений сказати, що Віктор Ющенко являєтья політичним корупціонером. Один з фактів, як голова НБУ Ющенко став прем'єром. Ющенко дозволив емісію, що призвела до інфляції. Але він дозволив не просто так, а на прохання Кучми, щоб допомогти Кучмі штучно зробити видимість, що соціальні програми ідуть нормально. Щоб народ після явних фальсифікацій виборів президента 1999 року не обурювався цим", - заявив Мельниченко.

За його словами, "ці звинувачення базуються на розмові, яка відбулася 5 вересня о 10-30 між Кучмою і Ющенко". Мельниченко не сказав, в якому році відбулася ця розмова.

"У ході розмови Ющенко спочатку не погоджувався на емсію, бо це призведе до інфляці, але коли Кучма запропонував Ющенку ціну питання – ціна питання складала посаду прем'єр-міністра…", - заявив Мельниченко.

На питання ведучої, чи не відчуває Мельниченко, що через нього зливають компромат, екс-майор фактично не відповів. Також він уникнув питання про те, чи готовий передати свої матеріали, що є "компроматом" на провідних українських політиків, для того, щоби перевірити їх автентичність.

Мельниченко також звинуватив у корупції Юлію Тимошенко.

Микола Мельниченко
Lenta.ru
В промові екс-майора пролунали нові звинувачення.
"Якщо у когось є ілюзії, що корупції немає в БЮТ, чи сама Тимошенко не являється корупціонером – ви помиляєтеся", - заявив Мельниченко.

"Сам Пинзеник стверджував, що Юлія Тимошенко робить так, що використовує свої владні повноваження. Також він говорить про те, що Юлія Тимошенко підкуповує і дає своєму найближчому оточенню, Юрію Костенку…", - додав він.

"Я стверджую, що Юлія Тимошенко – політичний корупціонер, яка підкуповує чиновників, підкуповує народних депутатів у своїх приватних інтересах", - заявив Мельниченко.

Він додав, що ще в 2004 році "передав матеріали про політичну корупцію Януковича, але ця інформація зникла з БЮТ". "Вони не хочуть суду над Кучмою, бо всі вони є дітьми Кучми", - заявив Мельниченко.

Ефір з Мельниченком відбувався на підвищених тонах, оскільки він не реагував на питання ведучих, а постійно повторював, що Тимошенко і Ющенко є корупціонерами та не мають опинитися при владі. 

Після того, як Мельниченко вкотре проігнорував ведучих, його відключили від ефіру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: