Мельниченко не знає, скільки йому залишилося

Екс-майор, кандидат у народні депутати в ефірі 1+1 висунув жорсткі звинувачення проти Віктора Ющенка та Юлії Тимошенко, постійно згадуючи екс-президента Кучму.

Микола Мельниченко на лікарняному ліжку
УНІАН
Мельниченко дав перше інтерв'ю після хвороби.
Екс-майор Микола Мельниченко виступив у студії 1+1 у своєму першому після хвороби прямому ефірі. Скандально відомий майор звинуватив у корупції президента України Віктора Ющенка та лідера БЮТ Юлію Тимошенко.

Мельниченко зробив особливий наголос на важливості своїх заяв. "Я обіцяв зробити дуже важливу заяву для українських людей, і я це хочу зробити зараз... Я не знаю, скільки мені залишилося жити, і чи доживу я до наступного прямого ефіру, тим більше, мені прямі ефіри... не дають", - сказав він.

Надалі Мельниченко перейшов до критики Ющенка та Тимошенко. "Це буде катастрофа, якщо при владі залишаться Ющенко, Янукович і Тимошенко, бо вони всі однакові по суті", - заявив екс-майор.

Свої звинувачення на адресу Ющенка Мельниченко підкріпив тим, що нинішній президент, будучи главою Нацбанку в 1999 році, погодився на емісію в обмін на посаду прем'єр-міністра, яку йому обіцяв Леонід Кучма після обрання на другий термін.

"Я вимушений сказати, що Віктор Ющенко являєтья політичним корупціонером. Один з фактів, як голова НБУ Ющенко став прем'єром. Ющенко дозволив емісію, що призвела до інфляції. Але він дозволив не просто так, а на прохання Кучми, щоб допомогти Кучмі штучно зробити видимість, що соціальні програми ідуть нормально. Щоб народ після явних фальсифікацій виборів президента 1999 року не обурювався цим", - заявив Мельниченко.

За його словами, "ці звинувачення базуються на розмові, яка відбулася 5 вересня о 10-30 між Кучмою і Ющенко". Мельниченко не сказав, в якому році відбулася ця розмова.

"У ході розмови Ющенко спочатку не погоджувався на емсію, бо це призведе до інфляці, але коли Кучма запропонував Ющенку ціну питання – ціна питання складала посаду прем'єр-міністра…", - заявив Мельниченко.

На питання ведучої, чи не відчуває Мельниченко, що через нього зливають компромат, екс-майор фактично не відповів. Також він уникнув питання про те, чи готовий передати свої матеріали, що є "компроматом" на провідних українських політиків, для того, щоби перевірити їх автентичність.

Мельниченко також звинуватив у корупції Юлію Тимошенко.

Микола Мельниченко
Lenta.ru
В промові екс-майора пролунали нові звинувачення.
"Якщо у когось є ілюзії, що корупції немає в БЮТ, чи сама Тимошенко не являється корупціонером – ви помиляєтеся", - заявив Мельниченко.

"Сам Пинзеник стверджував, що Юлія Тимошенко робить так, що використовує свої владні повноваження. Також він говорить про те, що Юлія Тимошенко підкуповує і дає своєму найближчому оточенню, Юрію Костенку…", - додав він.

"Я стверджую, що Юлія Тимошенко – політичний корупціонер, яка підкуповує чиновників, підкуповує народних депутатів у своїх приватних інтересах", - заявив Мельниченко.

Він додав, що ще в 2004 році "передав матеріали про політичну корупцію Януковича, але ця інформація зникла з БЮТ". "Вони не хочуть суду над Кучмою, бо всі вони є дітьми Кучми", - заявив Мельниченко.

Ефір з Мельниченком відбувався на підвищених тонах, оскільки він не реагував на питання ведучих, а постійно повторював, що Тимошенко і Ющенко є корупціонерами та не мають опинитися при владі. 

Після того, як Мельниченко вкотре проігнорував ведучих, його відключили від ефіру.

ВідеоГість студії - Микола Мельниченко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: