Мельниченко піде здаватися в Генпрокуратуру

Екс-майор Держохорони стверджує, що в Генпрокуратури є постанова про взяття його під варту.

Колишній співробітник президентської охорони Микола Мельниченко заявив про намір відправитися в Генпрокуратуру для того, щоб його взяли під арешт.

"Є постанова про узяття мене під арешт, і зараз я їду в Генпрокуратуру, щоб мене взяли під арешт, просто зараз", - сказав Мельниченко.

Мельниченко пояснив, що визнання незаконним закриття справи проти нього означає поновлення дії постанови Печерського райсуду Києва, прийнятої в січні 2001 року про узяття його під арешт.

Він також зазначив, що рішення Апеляційного суду Києва й рішення Печерського районного суду столиці вказують на те, що колишній президент (1994-2005) Леонід Кучма боїться відповідати за свої злочини.

Нагадаємо, у п'ятницю Апеляційний суд Києва підтвердив рішення Печерського райсуду про незаконність закриття справи проти Мельниченка.

У такий спосіб суд скасував постанову Генпрокуратури про закриття справи проти Мельниченка.

Суд дійшов висновку, що справу було закрито без проведення повного об'єктивного розслідування, а доводи в постанові про закриття справи не є мотивованими, висновки про перебування Мельниченка в стані гострої потреби є передчасними, оскільки не було встановлено його мотиви.

Таким чином, суд визнав незаконним закриття кримінальної справи проти Мельниченка за розголошення держтаємниці, підробку документів та перевищення службових повноважень.

Читайте також:

Герман: Мельниченку невідомі люди диктували, що казати в ефірі

Піскун заявив, що перед судом над Кучмою потрібно судити Мельниченка

Кучма звинуватив Мельниченка у загибелі Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: